Zatorzanka przyczyniła się do straty pozycja lidera przez Tempo

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 października 2019 15:13

Zatorzanka Zator zremisowała u siebie z Tempem Białka 1:1. Bramki strzelili Makuch i Pająk.

W 37. minut jeden z zawodników Zatorzanki wyrzucił piłkę z autu. Podanie przedłużył Żmuda. Na futbolówkę nabiegał Makuch i skierował ją do siatki. W 69. minucie sytuację jeden na jeden z bramkarzem wykorzystał Pająk

,,W pierwszej połowy przeważaliśmy. W drugiej inicjatywę przejęli przyjezdni. Szkoda szans Kwiatkowskiego, Stefaniaka i Stanka” – powiedział Marcin Folga, trener Marcin Folga.

Niedziela 13 października Zatorzanka Zator – Tempo Białka 1:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Makuch (37.), 1:1 Pająk (69.)

Zatorzanka Zator: Lichański, Baluś, Balonek, Celej, Mika, Makuch, Pindel, Kwiatkowski (70. Kukiełka), Stefaniak Stanek (90. Hajdug), Żmuda (47. Woźniak). Trener: Marcin Folga.

Tempo Białka: Koper, Wróblewski (64. Pena), Rupa, Puzik, Pająk, Młynarczyk, Mentel,Marek, Gruca, Bryła, M. Balcer (Zawada)