Brzezina zdobyła komplet punktów

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 października 2019 20:31

Brzezina Osiek wygrała z Kalwarianką w Zebrzydowska 2:0. Bramki strzelili Juras i Dziubek.

W 3 minucie rzut wolny wykonał R. Gros. Gola strzałem nogą z 7 metrów zdobył Juras. W 75. minucie M. Gros zagrał prostopadle do Dubiela. Sytuację sam na sam wygrał bramkarz Kalwarianki. Dobitka Dziubka zakończyła się efektem bramkowym.

,,Kalwarianka to solidna drużyna. Dobrze grali piłką. Moja drużyna w drugiej połowie grała z kontry. Jedyne co nas może cieszyć, to punkty” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Sobota 12 października Brzezina Osiek – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2:0 (1:0)

Brzezina Osiek: Kulczyk, Bernaś, Majcherek, Nalepa, R. Gros, Dąba (50. M. Gros), Juras (65. Magiera), Narwojsz, Dziubek (80. Frej), Zaremba ( 70. Dubiel)Antecki.  Trener: Łukasz Szczepaniak.

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska: Wypiór, J.Pasionek,  Buraczek , Sroka, Hobrzyk  Socała,Boczarski,Kołodziej (81. Turek), M  Pasionek, Kryjak.