Unia przegrała w Trzebini

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   29 września 2019 15:33

Unia Oświęcim przegrała w Trzebini z miejscowym MKS 1:2. Gola dla gości zdobył Powała.

W 23. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jednego z zawodników MKS błąd popełnił Adamski, który tak niefortunnie interweniował, że futbolówka trafiła do siatki. W 55. minucie zdaniem sędziego w polu karnym faulował Szewczyk. Rzut karny wykorzystał Knapik. W 75. minucie przyjezdni doszli rywala na jedną bramkę. Rzut rożny wykonywał Ryś, a gola głową zdobył Powała.

,,Mieliśmy swoje sytuacje. Rywal trochę kontrolował mecz fizycznie. Po strzelonym golu myślałem, że uda nam się wyrównać. Próbowaliśmy zmienić wynik, ale tzw. setek sobie już nie stworzyliśmy” – powiedział Marek Kołodziej, trener Unii Oświęcim.

Sobota 28 września MKS Trzebinia – Unia Oświęcim 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Adamski gol samobójczy (23.), 2:0 Knapik rzut karny (55.), 2:1 Powała (75.)

MKS Trzebinia: Wróbel, Kiczyński, Górka, Szczurek (90. Pająk), Żybiński, Gałka, Kowalik, Wierzba (70. Sochacki), Marszałek (46. Jarosz), Horawa, Knapik (75. Kurek).

Unia Oświęcim: Adamski (74. Kucz), Ryszka, Rzeszutko, Pacyga (83. Gąsiorek), Powała, Szewczyk, Wilczak (73. Mrowiec), Brania (70. Ryś), Snadny, Czapla, Lichota (76. Graniczkowski). Trener: Marek Kołodziej.