Mecz na szczycie w V Lidze dla Tempa

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 września 2019 17:33

Tempo Białka wygrało u siebie z KS Chełmek i powiększyło nad nim przewagę w tabeli.

W 33. minucie goście popełnili błąd przy wyprowadzaniu piłki ze swojej połowy. W zamieszaniu w polu karnym rywala faulował Pędrys. Jedenastkę wykorzystał Pająk.

W doliczony czasie gry padła druga bramka. Wywołała ona kontrowersje w szeregach drużyny z Chełmka. Piłkę do siatki skierował Wróblewski.

,,Stracony po naszym błędzie gol ustawił mecz. Daliśmy się trochę zdominować fizycznie przeciwnikom. Bramka na 2:0 padła naszym zdaniem wbrew zasadom fair play” – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Sobota 21 września Tempo Białka – KS Chełmek 2:0 (1:0)

Tempo Białka: Koper, Bryła,Frączek ,Mentel , Młynarczyk, Rupa (88. Wróblewski), Puzik (90. Pełna), Gruca, M. Balcer (80. Zawada), Ł. Balcer (66. Bisaga) Pająk.

KS Chełmek: Żołneczko, Chylaszek, Nędza, Pędrys, Kantek, Kustra, Stankiewicz (78. J. Bieniek), Wykręt, Kaleta, Majka, Hankus. Trener: Paweł Sidorowicz.