Zaborzanka wygrała trzeci mecz z rzędu

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   19 września 2019 15:24

Po nienajlepszym początku sezonu trzy zwycięstwa z rzędu odniosła Zaborzanka Zaborze. Tym razem wygrała w Palczowicach 2:1.

W 25. minucie dobrze w polu karnym zachował się Piskozub i otworzył wynik spotkania. W 39. minucie drużynową akcję Zaborzanki skutecznym strzałem po ziemi z prawej strony wykończył Łach. W 65.  minucie rzut rożny wykonywał Zwierz. Gola kontaktowego zdobył Romanowski.

,,W pierwszej połowie przeważała Zaborzanka. W drugiej my prezentowaliśmy się lepiej. Szkoda, że gol dla nas nie padł wcześniej” – powiedział Patryk Cienkosz, grający trener LKS Palczowice.

,,Mieliśmy swoje problemy kadrowe, ale poradziliśmy sobie. W drugiej połowie zastosowaliśmy wysoki pressing po to, by zostały nam siły na cały mecz. Po straconym golu było trochę nerwowo” – powiedział Rafał Przybyła, trener Zaborzanki Zaborze.

Sobota 14 września LKS Palczowice – Zaborzanka Zaborze 1:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Piskozub (25.), 0:2 Łach (39.), 1:2 Romanowski (65.)

LKS Palczowice: Zemła, Cienkosz, D. Miętka, Rokowski (46. Dzidek), Nidecki, Chachuła (46. Brania), Czopek, Romanowski, K. Kowalczyk (76. Folga), B. Kowalczyk (46. M. Miętka), Zwierz. Trener: Patryk Cienkosz.

Zaborzanka Zaborze: Pędlowski, Kyrcz, Gajewski (70. Ryś), Kleczkowski, Kowalski, Gworek, Bochenek (89. Kosek), Wacławek, Piskozub, Borowski (46. Gaweł), Łach. Trener: Rafał Przybyła.