Gol bezpośrednio z rzutu rożnego dał Iskrze kolejne zwycięstwo

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   19 września 2019 11:28

Iskra wygrała u siebie z LKS Głębowice 1:0. Gola bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył Wołek.

W 50. minucie rzut rożny wykonywał Wołek. Wandor krzyknął ,,moja”. Futbolówka przeleciała jednak nad jego dłońmi i wpadła do siatki.

,,Miałem obawy przed tym, meczem. Po pierwsze chodziło o to, jak zagramy po dwutygodniowej przerwie, a po drugie jak poradzimy sobie bez pięciu zawodników z pierwszego składu. Moje obawy się potwierdziły. Nie było łatwo. W grze było widać chaos. Mecz był raczej wyrównany, ale ze wskazaniem na nas. Trzy punkty bardzo nas cieszą, ale jesteśmy świadomi tego, że nad sposobem gry musimy jeszcze sporo popracować” – powiedział Krzysztof Socha, trener Iskry Brzezinka.

,,My nastawiliśmy sie na grę defensywną. Bardzo dobrze sobie radziliśmy. Mieliśmy kilka dogodnych okazji, choć rywal miał ich troche więcej. Szkoda głupio straconej bramki. Nasz bramkarz wcześniej wybronił kilka trudnych sytuacji, a błąd przytrafił mu się w z pozoru łatwej. Myślę jednak, że zagraliśmy a dobrym poziomie, a sprawieliwy, wynikiem byłby remis” – powiedział Przemysław Tlałka.

Sobota 14 września Iskra Brzezinka – LKS Głębowice 1:0 (0:0)
Bramka: Wołek (50)

Iskra Brzezinka: Baruś, Tomasik, Koczur, Wykręt, Czarnik, Wołek, Stańczyk (83. Stawowy), Kwaczała, Sergiel, Baranek (70. Jaworski), Kucharczyk. Trener: Krzysztof Socha.

LKS Głębowice: Wandor, Jarosz, A. Domasik, M. Szypuła, Nowak (85. Tlałka), Brońka, T. Wasztyl (80. Pilch), Z. Wasztyl, Bies (70. Klimczyk), Ramęda, Bieszczad (Jaszczyk). Trener: Przemysław Tlałka.