Ciekawy dla kibiców mecz w Chełmku

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 września 2019 16:10

KS Chełmek wygrał u siebie z Babią Góra Sucha Beskidzka 4:2. W meczu było dużo emocji.

W 15. minucie po dośrodkowaniu z prawego skrzydła zagrywał jeden z zawodników, a gola zdobył Stróżak. Trzy minuty później swoją indywidualną akcję zdobyczą bramkową zakończył Stankiewicz. W 60. minucie Kantek wykorzystał wrzutkę z prawej strony kolegi z drużyny i skierował futbolówkę na dalszy róg.

Od 65. minuty przyjezdni grali w 10, po tym jak jeden z nich otrzymał czerwoną kartkę, ale to właśnie Babia Góra zdobyła gola. Później KS Chełmek miał dwie dobre sytuacje bramkowe. Nie wykorzystali ich Majka i Pędrys. Ten drugi strzelał w zamieszaniu podbramkowym. Piłka nie znalazła drogi do siatki.

W końcówce gospodarze zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W 90. minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Kustra. Przy manewrze minięcia bramkarza, wyrzuciło go w boczny rejon boiska. Wrócił jednak na środek i znalazł sposób na bramkarza. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Majka.

,,To był dobry mecz. Do końca trzymał w napięciu. Kibice nie powinni narzekać” – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Sobota 14 września KS Chełmek – Babia Góra Sucha Beskidzka 4:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Stróżak (15.), 1:1 Stankiewicz (18.), 2:1 Kantek (60.), 2:2, 3:2 Kustra (90.), 4:2 Majka(90+)

Skład KS Chełmek: Żołneczko, Kantek, Sidor, Chylaszek, Sermak (90+ Lukas), Kustra, Stankiewicz (90. Krzyśko), Kaleta (70. Pędrys), Majka, Wykręt. Trener: Paweł Sidorowicz.