W meczu ,,do pierwszej bramki” wygranym LKS Piotrowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   29 sierpnia 2019 20:05

LKS Piotrowice wygrał u siebie z Sołą Łęki 1:0. Jedynego gola w meczu zdobył Ochman.

Gra toczyła się raczej w środku pola. Sytuacji bramkowych było „jak na lekarstwo”.

O wyniku zdecydowała sytuacja z 78. minuty. Z okolic środka zagrywał Zemła, grający trener zespołu gospodarzy. Piłkę przyjął Ochman i uderzył na bramkę. Futbolówka odbiła się jeszcze od obrońcy i po rykoszecie wpadła do siatki.

,,Do 30. minuty budowaliśmy akcje i kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń.  W drugiej rywal niewiele nam zagroził”’ – powiedział Mirosław Zemła, grający trener LKS Piotrowice.

,,Do 20. minuty mieliśmy moment przestoju. Od 20. do 45.graliśmy dużo lepiej. Mieliśmy swoje sytuacje, ale dobrze bronił Kudłacik. To był typowy mecz do pierwszego trafienia. Niestety to my popełniliśmy ten jeden błąd w obronie, który kosztował nas utratę bramki” – powiedział Bogdan Swarzyński, grający trener Soły Łęki.

Sobota 24 sierpnia LKS Piotrowice – Soła Łęki 1:0 (0:0)
Bramka: Ochman (78.)

LKS Piotrowice: Kudłacik, Klimczyk, M. Rogalski, Marsowicz, Piotr Frączek, S. Rogalski, Zemła, Paweł Frączek, S. Rogalski (76. Grzywa), Maciej Frączek, Kidoń (46. Merta), Ochman. Trener: Mirosław Zemła.

Soła Łęki: D. Dusik, Karnas, Pawlusiak, Zygmunt, Wawrzyczek, Wiktoruk, Żmudka (67. Chrapkiewicz), Swarzyński, Kukiełka (K. Dusik), Matejko, Amrozi. Trener: Bogdan Swarzyński.