Przeciszovia wygrała w Grojcu

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 czerwca 2019 23:48

Przeciszovia wygrała w Grojcu z Solavią 4:1.Pierwsi bramkę strzelili gospodarze. W 37. minucie zespół przyjezdny wyrównał. Precyzyjnie z rzutu wolnego uderzył Kułas. W 44. minucie Sergiel dobił swój strzał i wyprowadził Przeciszovię na prowadzenie.

W 57. minucie K. Michałek doszedł do piłki dorzuconej przez jego kolegę z drużyny i strzelił gola głową. W 85. minucie jeden z piłkarzy Solavii tak niefortunnie interweniował po wrzutce rywala, że wpisał na swoje konto trafienie samobójcze.

Niedziela 9 czerwca Solavia Grojec – Przeciszovia Przeciszów 1:4 (1:2)
Bramki: 1:0 Krężel (15.), 1:1 Kułas (37.), 1:2 Sergiel (44.), 1:3 K. Michałek (57.), 1:4 gol samobójczy (85.)

Solavia Grojec: Kołodziej, Szewczuk (81. Smoszna), Chowaniec,  Zygmunt, Snażyk, Noworyta, Mroczek, Sołtysik, Wołek (61. Śliwka), Krężel, Smolarek (46. Krężel). Trener: Dawid Szewczuk.

Przeciszovia Przeciszów: D. Michałek, Mycyk, Pawela, Szafraniec, Dziuga (5. Szpiegla, Kuleta)), Matla, K. Michałek, Węgrzyn, Kułas, Sergiel, Krzemień. Trener: Krzysztof Barcik