Tempo wygrało w Osieku, gdzie kończy się kadencja trenera

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   6 czerwca 2019 20:18

Tempo wygrało w Osieku 1:0. Gola zdobył Rupa. Klub z Białki traci dwa punkty do lidera z Rajska. Po meczu zarząd Brzeziny przekazał informacje trenerowi, o tym, że po tym sezonie w Osieku nastąpi zmiana szkoleniowca.

W 20. minucie Koper dwa razy obronił groźne strzały Anteckiego. W 72. minucie arbiter słusznie podyktował rzut karny za faul w polu karnym Wójcika. W 82. minucie Szewczyk miał dogodną okazję strzelecką. Bramkarz zachował się bez zarzutu.

,,To był jeden z najlepszych naszych meczów w tym sezonie. Byliśmy częściej przy piłce i nie zasłużyliśmy na porażkę. Decyzją zarządu po zakończeniu sezonu kończymy współpracę” – powiedział Piotr Balonek, trener Brzeziny Osiek.

Sobota 1 czerwca Brzezina Osiek – Tempo Białka 0:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Rupa rzut karny (72.)

Brzezina Osiek: Kulczyk, Bernaś (30. Borowczyk), Nalepa, Majcherek, Gros (87. czerwona za dwie żółte), Czerny (20.  Narwojsz), Szewczyk, Wójcik(75. Filip), Tomala, Jaromin (80. M. Gros), Antecki. Trener: Piotr Balonek.

Tempo Białka: Koper, Ostrowski, Balcer, Mentel, Gruca (46. Frączek), Puzik (88. Żak), Bisaga (66. Woźny), Ficek, Pająk, Bryła, Rupa.