LKS Rajsko zrobił swoje

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   5 czerwca 2019 22:48

LKS Rajsko wygrał z LKS Żarki 3:0. Utrzymał więc przewagę nad wiceliderem z Białki.
W 52. minucie zdaniem sędziego faulowany był Brańka. Gola z jedenastu metrów zdobył Sieczko. W 75. minucie Mika zagrał do Piskorza, a ten strzałem głową pokonał bramkarza. W 80. minucie w zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się strzelec gola na 2:0.

,,Przeważaliśmy cały czas. W pierwszej odsłonie nie znaleźliśmy sposobu na defensywę rywali. Dużo pomógł nam rzut karny. Po nim grało się już lżej. Nie zaprezentowaliśmy się może jakoś bardzo efektownie, ale najważniejsze są trzy punkty” – powiedział Grzegorz Bąk, grający trener LKS Rajsko.

Niedziela 2 czerwca LKS Rajsko – LKS Żarki 3:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Sieczko rzut karny (52.), 2:0 Piskorz (75.), 3:0 Piskorz (80.)

LKS Rajsko: Gielarowski, Sieczko, D. Jędrusik, Ogórek, Czarnik, Skiernik (50. Mika), Brańka (75. Bąk), Matlak, K. Jędrusik (75. Żak), Senkowski , Piskorz. Trener: Grzegorz Bąk.

LKS Żarki: Kaniaburka (77. Wiśniewski), Glistak, Szafran (74. Piwowarski), Horawa, Kosowski(61. Gucik), Patyk, Adamczyk, Kurzak, Gaudyn, Jesionowski, Osadziński,