LKS Gorzów stracił dwa punkty w meczu z Sołą

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 maja 2019 02:13

LKS Gorzów zremisował z Sołą Łęki 1:1 i zmniejszył swoją przewagę nad wiceliderem. Gole strzelili Ząbek i Kramarczyk.

Wynik meczu otworzył lider A Klasy. W 7. minucie piłkę w środku pola przejął K. Wesecki i zagrał na 10 metr do Ząbka, który znalazł sposób na Daniela Dusika. W 15. minucie rzut wolny z 30 metrów wykonywał Zarzycki. Do futbolówki doszedł Kramarczyk i oddał precyzyjny strzał głową.

Sobota LKS Gorzów – Soła Łęki 1:1  (1:1)
Bramki: 1:0 Ząbek (7.), 1:1 Kramarczyk (15.)

LKS Gorzów: Wylężek, Zapała, Śliwiński, Krzyśko, Bloch (65. Banaś), Lichota (40. S. Dylowski), Górski, Wesecki, Majcherek, Ząbek, Bodziony (70. Migdał).

Soła Łęki: Daniel Dusik, Zarzycki, Karnas, Matejko, Kramarczyk, Zygmunt, Kozieł, Adamczyk, Amrozi (75. Lekki), Kukiełka, Dziubek. Trener: Krzysztof Zarzycki.