Remis LKS Bobrek z Solavią

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 maja 2019 07:31

LKS Bobrek zremisował 3:3 z Solavią Grojec. Oba kluby walczą o utrzymanie w A Klasie.

W 15. minucie Dunaj z prawego skrzydła wrzucił piłkę, a Marcin Barciak zaprezentował skutecznego woleja. W 40. minucie po rożnym i wybiciu przez obrońców do futbolówki doszedł Wiktoruk i uderzył precyzyjnie z 11 metrów. Również po rożnym Solavia trafiłą na 2:1. Dośrodkowywał Snażyk, a gola strzałem głową zdobył Noworyta.  W 65. minucie sędzia przyznał gospodarzom rzut karny. Nie wykorzystał go Janik.

Wyrównał Michał Barciak, który dobił próbę K. Nowotarskiego. Później Wiktoruk wykorzystał wrzutkę Wołka i pokonał bramkarza strzałem z 12 metrów. Ostatecznie mecz zakończył się remisem. K. Nowotarski doszedł do wybitej przez obrońców piłki i skierował ją do siatki.

Sobota 4 maja LKS Bobrek – Solavia Grojec 3:3
Bramki: 1:0 Marcin Barciak 15., 1:1 Wiktoruk 40., 1:2 Noworyta 50., 2:2 Michał Barciak 59., 2:3 Wiktoruk 65., 3:3 K. Nowotarski 72.

LKS Bobrek: Cichoń, Dunaj (70. Łukaszka), Hejnowski, Rundzia, Hendzlik (60. Boczarski), Janik, Waligóra (85. Ławczys), Michał Barciak, Marcin Barciak, Zawadzki (55. Pactwa), K. Nowotarski. Trener: Maciej Kania.

Solavia Grojec: Lichość, Noworyta, Zygmunt, B. Smolarek, Płaczek, Krężel, Wołek (80. Goc), Wiktoruk, Snażyk (70. Kozieł), S. Smolarek, Sołtysik.