LKS Rajsko wygrał w Makowie Podhalańskim

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   4 maja 2019 15:40

LKS Rajsko wygrał w Makowie Podhalańskim z Halniakiem. Podopieczni Grzegorza Bąka pewnie zmierzają do zwycięstwa w V Lidze.
W 8. minucie skutecznie zza szesnastki uderzył Brańka. W 12. minucie K. Jędrusik zagrał do Brańki, a ten podwyższył prowadzenie gości strzałem z pierwszej piłki. W 17. minucie było 0:3. Przyjezdni krótko rozegrali rzut rożny. Technicznym strzałem gola zdobył Brańka. W 30. minucie Brańka zdobył czwartą bramkę. Otrzymał prostopadłe podanie od kolegi z drużyny i skierował piłkę do siatki.

W 50. minucie strzałem z bliska bramkarza pokonał Mika. W 65. minucie sędzia odgwizdał rzut karny za rękę Ochmana w szesnastce. Jedenastkę wykorzystał Gałuszka. W 78. minucie jeden z zawodników Halniaka dobrą akcję swojej drużyny wykończył ładnym strzałem.

,,Od początku zdominowaliśmy rywala. Byliśmy dużo lepsi od młodej drużyny z Makowa Podhalańskiego. W ciągu czterech dni zdobyliśmy sześć punktów. To cieszy” – powiedział Grzegorz Bąk, trener LKS Rajsko.

Środa 1 maja Halniak Maków Podhalański – LKS Rajsko 2:5 (0:4)
Bramki: 0:1 Brańka (8.), 0:2 Brańka (12.), 0:3 Brańka (17.), 0:4 Brańka (30.), 0:5 Mika (50.), 1:5 Gałuszka (65.), 2:5 (78.)

Skład LKS Rajsko: Gielarowski (65. Kołacz), Sieczko (60. Ochman), D. Jędrusik, Welber, Skiernik, Czarnik, K. Jędrusik (58. Ogórek), Mika, Ryś, Brańka, Piskorz. Trener: Grzegorz Bąk