LKS Bobrek ze Strumieniem na remis – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 kwietnia 2019 01:41

LKS Bobrek zremisował na swoim boisku ze Strumieniem Polanka Wielka. Gospodarze utrzymali więc prowadzenie nad LKS Piotrowice.

W pierwszych 12 minutach na boisku zdecydowanie przeważali goście. Później gra się wyrównała.

W 25. minucie Łukaszczyk wygrał pojedynek z obrońcą, ale uderzył za lekko, by zaskoczyć bramkarza. W 28. minucie z końcowej linii zagrywał na środek K. Nowotarski. W bardzo dogodnej sytuacji z 3 metrów spudłował Janik. Minutę później w sytyacji sam na sam z bramkarzem Pactwa za wcześnie uderzył i ułatwił zadanie golkiperowi Strumienia.

W 39. minucie błąd popełnił Kania, grający trener LKS Bobrek. Źle przyjął górną piłkę. Wwykorzystał to Grubka, który dołożył nogę, czym zaskoczył Cichonia. Pierwsza połowa zakończyła się remisem, bo w 41. minucie Pactwa był faulowany w  polu karnym, a rzut karny wykorzystał Michał Barciak.

W 62. minucie gospodarze mieli dużo szczęścia. Po uderzeniu głową Pactwy bramkarz wybił piłkę do przodu. Trafiła ona do Kuliga, który skierował ją do siatki. W 72. minucie po zagraniu ze skrzydła kolegi z  drużyny Opala wyprzedził obrońcę i z bliska wepchnął futbolówkę do bramki.

Niedziela 7 kwietnia LKS Bobrek – Strumień Polanka Wielka 2:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Grubka 39., 1:1 Michał Barciak rzut karny 41., 2:1 Kulig 62, 2:2 Opala 72.

LKS Bobrek: Cichoń, Zawadzki, Kania, Rundzia, Hendzlik, Janik, Michał Barciak, Łukaszka, Ławczys (46. Kulig), K. Nowotarski (D. Nowotarski), Pactwa. Trener: Maciej Kania.

Strumień Polanka Wielka: Jasiński, Knapik, Trawkowski, Malik, Łukaszczyk, Romanek, Opala, Hamerski, Oczkowski (63. Jarzyna), Grubka, Boba. Trener: Mariusz Gałgan.