Wicelider zatrzymał Strumień

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 października 2018 20:33

Team Sport Hejnał Kęty wygrał ze Strumieniem Polanka Wielka 2:0. Po rundzie jesiennej traci do lidera dziewięć punktów.

W 25. minucie zdaniem sędziego w szesnastce faulowany był Oczkowski. Rzut karny wykorzystał sam poszkodowany.

Strumień walczył o dobry wynik. Bramkarz dobrze interweniował przy strzale z rzutu wolnego Romanka. Strzał głową Jurasa okazał sie minimalnie niecelny.

W 75. minucie rzut rożny wykonywał Jaromin. Zagranie przedłużył Karpiński, a gola zdobył ustawiony przy dalszym słupku Tarashuk.

,,Dziś zagraliśmy dobry mecz, Jestem zadowolony z naszej postawy. Zwycięstwo dedykujemy Adrianowi Nguyenowi, który dziś pożegnał się z naszym klubem z powodu przeprowadzki” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

,,Myślę, że można by dyskutować z sędziami. Moimi zdaniem było trochę kontrowersji przy karnym dla rywali oraz w sytuacji, gdy według mnie jedenastka należała się nam. Staraliśmy się, ale nie wszystko nam wychodziło. Czujemy pewien niedosyt” – powiedział Mariusz Gałgan, grający trener Strumienia Polanka Wielka.

Sobota 27 października Team Sport Hejnał Kęty – Strumień Polanka Wielka 2:0

Bramki: 1:0 Oczkowski rzut karny 25., 2:0 Tarashuk 75.

Team Sport Hejnał Kęty: Radwan, Kadłubicki, A. Januszyk zm. 57. Sitarz, J. Januszyk, Karpiński, Tarashuk, Zemła, Oczkowski, Waluś zm. 75. Korzonkiewicz, Nguyen, Jaromin. Trener: Łukasz Szczepaniak.

Strumień Polanka Wielka: Jasiński, Trawkowski, Knapik, Malik, Żyła zm. 55. Żywicki, Romanek, Juras, Łukaszczyk, Jaszczyk zm. 72. Jarzyna, Boba, Grubka. Trener: Mariusz Gałgan.