LKS Gorzów bardzo dobrze zakończył znakomitą rundę

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 października 2018 18:30

LKS Gorzów wygrał w Bobrku derby gminy Chełmek 6:1. Lider zakończył rundę bez straty punktu.

W 21. minucie wykonujący rzut wolny Ząbek wycofał futbolówkę na 25 metr, gdzie skutecznie z pierwszej  piłki z prostego podbicia uderzył S. Dylowicz. W 23. minucie asystent przy poprzednim golu wykorzystał wrzutkę kolegi z drużyny i pokonała bramkarza strzałem głową.

W 32. minucie lider A Klasy zadał kolejny cios przeciwnikowi. Bodziony trafił bezpośrednio z rzutu rożnego. Jeszcze w pierwszej połowie dobrze z woleja z 12 metrów uderzył Ząbek.

W 57. minucie Ząbek wyłożył futbolówkę Besalaishvilemu, a ten skierował ją do pustej bramki. W 65. minucie gola honorowego dla LKS Bobrek zdobył Michał Barciak. W 75. minucie efektownym strzałem z woleja popisał się Bodziony.

Niedziela 28 października LKS Bobrek – LKS Gorzów 1:6

Bramki: 0:1 S. Dylowicz 21., 0:2 Ząbek 23., 0:3 Bodziony 32., 0:4 Ząbek 39., 0:5 Besalaishvili 57., 1:5 Michał Barciak 65., 1:6 Bodziony 75.

LKS Bobrek: Sporysz, Rundzia, Chylaszek, Kulig, Hendzlik, Łukaszka, Sermak, Marcin Barciak, Michał Barciak, K. Nowotarski zm. 46. Semik, Janik.

LKS Gorzów: Wylężek zm. 91. K. Dylowicz, Banaś, T. Opitek zm. 46. P. Wesecki zm. 67. Kuśmierz, Krzyśko, Zapała, S. Dylowicz,  Besalaishvili, K. Oleksy zm. 59. Niemczyk, Ząbek, K. Wesecki zm. M. Oleksy, Bodziony. Trener: Tomasz Kozieł.