Iskra wysoko wygrała w Wieliczce

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   3 października 2018 13:47

Żeńska drużyna z Brzezinki wygrała w Wieliczce z Górnikiem 4:0.

W 11. minucie przyjezdne przeprowadziły kontrę, Na lewym skrzydle futbolówkę otrzymała Zając. Zawodniczka weszła w szesnastkę i precyzyjnie uderzyła. Kolejne bramki padły w drugiej połowie. Polańska pokonała bramkarza strzałem z 25 metrów.

W 77. minucie Chrapkiewicz po składnej akcji całego zespołu i  prostopadłym podaniu od koleżanki z ekipy zdobyła trzeciego gola dla podopiecznych Jakuba Juchy. Wynik ustaliła zdobywczyni bramki poprzedniej. Piłkarka na raty wygrała rywalizacje z  bramkarką.

,,To był ciężki mecz. Przeciwniczki bardzo wysoko postawiły obronę. My przeprowadzaliśmy ataki pozycyjne. Mieliśmy kilka dobrych sytuacji bramkowych” – powiedział Jakub Jucha, trener KKPN Iskra Brzezinka.

Sobota 6 października Górnik Wieliczka – KKPN Iskra Brzezinka 0:4

Bramki: 0:1 Zając 12., 0:2 Polańska 75.,  0:3 Chrapkiewicz 77., 0:4 Chrapkiewicz 88.

Górnik Wieliczka: Kawula, Fita, J. Plaszewska zm. 55. Korta, Szostak zm. 71. Komarnicki, Palonek zm. 71. Kania, Ciastoń, M. Płaszewska, Musiał, Wieczorek zm. 57. Węgorkiewicz, Kubik . 52. Kowalik, Szymska.

KKPN Iskra Brzezinka; Dziędziel, Kleczkowska, Markiewicz, Hamik, Klęczar, Błasiak, Gzela, Zając, Barzycka, Gacek, Chrapkiewicz. Grały również Bogacka, Mazurkiewicz, Panek, Polańska, Jarnot, Górkiewicz.