Faworyt z Gorzowa zdecydowanie wygrał w Piotrowicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   6 września 2018 20:16

LKS Gorzów wygrał w Piotrowicach 7:1.

W 12. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Bramkarza przelobował Maciej Frączek. W 21. minucie za strzelanie wzięli się goście. Rzut rożny wykonywał T. Opitek,a  gola głową zdobył Ząbek.

W 23. minucie LKS Gorzów wyszedł na prowadzenie. Skutecznie z 25 metrów uderzył Majcherek. Później dobrze zagrał Ząbek, a w sytuacji sam na sam z golkiperem nie pomylił się Majcherek. Futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. W 51.  minucie bocznym sektorem boiska zaatakował Bodziony i zakończył swoją akcję trafieniem.

W 55. minucie Bodziony pokonał bramkarza strzałem z 11 metrów z woleja. W 72. minucie ten sam zawodnik doszedł do futbolówki dośrodkowanej przez Weseckiego i dopełnił formalności. Wynik ustalił T. Opitek, który bardzo dobrze zachował się w zamieszaniu podbramkowym.

Sobota 1 września LKS Piotrowice – LKS Gorzów 1:7

Bramki: 1:0 Maciej Frączek 12., 1:1 Ząbek 21., 1:2 Majcherek 23., 1:3 Majcherek, 1:4 Bodziony 51., 1:5 Bodziony 55., 1:6 Bodziony 72., 1:7 T. Opitek.

LKS Piotrowice: Hałatek, M. Rogalski, S. Rogalski, Klimczyk, Piotr Frączek, Paweł Frączek, Maciej Frączek, Merta zm. 59. Figura, Żmuda zm. 46. Kościelnik , Krawczyk, Antecki. Trener: Jarosław Chowaniec.

LKS Gorzów: Wylężek, Banaś zm. 59. P. Wesecki, Śliwiński, Krzyśko, Zapała, T. Opitek, Ząbek, Bloch zm. 59. Lichota, Majcherek zm. 71. Jasicki, K. Wesecki zm. 71. Ł. Opitek, Bodziony zm. 79. Oleksy. Fot. Tomasz Kozieł.