Niespodzianka w Głębowicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 sierpnia 2018 23:12

W Głębowicach niespodzianka. B Klasowy zespół wygrał 1:0 z A Klasowym LKS Bobrek.

Jedyny gol w tym meczu padł w 25. minucie. R. Nowak wyrzucił futbolówkę z autu. Bezpośrednio po nim skutecznie uderzył głową W. Brońka.

,,W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze dwie sytuacje bramkowe. W drugiej goście chcieli szybko strzelić gola. Odkrywali się często, więc my ich kontrowaliśmy.  Byliśmy mało skuteczni, ale i tak wygraliśmy. To oczywiście cieszy” – powiedział Przemysław Tlałka.

Sobota 4  sierpnia LKS Głębowice – LKS Bobrek 1:0

Bramka: 1:0 W. Brońka 25.

LKS Głębowice: Wandor, Kuźma zm. 46. Głowacki, A. Domasik, M. Szypuła, Leśniak zm. M. Brońka, R. Nowak, Siwek zm. 75. Tlałka, Ćwiertnia, Klimczyk, Jaszczyk, W. Brońka zm. 55. K. Szypuła. Trener; Przemysław Tlałka.

LKS Bobrek; Sporysz, Opitek,  K. Nowotarski, Burda, D. Nowotarski,  Ławczys, Chylaszek, Hendzlik, Boczarski, Siwek, Kała. Trener :Łukasz Zawadzki.