Emocje w Chełmku

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   5 czerwca 2018 16:05

KS Chełmek wygrał u siebie 3:2 z Kalwarianką Kalwarią Zebrzydowska.W 30. minucie rzut wolny wykonywał Kustra. Po rykoszecie piłka wpadła do siatki. W 35. minucie kibice obejrzeli kolejny stały fragment gry. Z wolnego dośrodkował Kantek. Psioda zaprezentował ładną i skuteczną przewrotkę i podwyższył prowadzenie gospodarzy.

W 60. minucie Martyniak nieprzepisowo zatrzymał rywala w polu karnym. Rzut karny wykorzystał Hobrzyk. Goście zdołali wyrównać w 68.minucie. Dziadzio odbił przed siebie futbolówkę uderzoną z 20 metrów przez jednego z zawodników Kalwarianki. Dobił Gałuszka. W 75. minucie Kurek zagrał do Mrowca, a ten strzelił z 11 metrów na bliższy róg.

,,To był dobry mecz. Mógł się podobać kibicom” – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Sobota 3 czerwca KS Chełmek – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3:2
Bramki: 1:0 Kustra 30., 2:0 Psioda 35., 2:1 Hobrzyk rzut karny, 2:2 Gałuszka 68., 3:2 Mrowiec 75.

Skład KS Chełmek: Dziadzio, Kądziołka, Chylaszek, Kulig, Martyniak, Kurek, Sidor, Kustra (90. J.Bieniek), K.Bieniek (60. Mrowiec), Kantek (80. Żyła), Psioda (60. Cieciera). Trener: Paweł Sidorowicz.