Puls rozgromił LKS Palczowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   27 kwietnia 2018 15:21

Puls Broszkowice wygrał 7:1 z LKS Palczowice.W 16. minucie gospodarze otworzyli wynik. P. Waliczek wszedł w pole karne, minął dwóch obrońców i uderzył precyzyjnie. W 31. minucie Kozak zagrał wzdłuż bramki z linii końcowej. Akcję zamknął P. Radzik. W 42. minucie kolejny raz bardzo dobrą indywidualną akcję zaprezentował P. Waliczek. W 43. minucie goście strzelili jedynego jak się później okazało gola w tym spotkaniu.

W 54. minucie padł gol na 4:1. Kozak ponownie wyłożył piłkę wzdłuż bramki. Jego akcje wykończył Wanat. Trzy minuty później zdaniem sędziego faulowany w polu karnym był Kozak. Dobrze z „wapna” strzelił Kumor.  W 65. minucie przed polem karnym nieprzepisowo powstrzymywany był Waliczek. Precyzyjnie rzut wolny z 28 metrów wykonał Żak. W 88. minucie strzałem z 25 metrów bramkarza LKS Palczowice pokonał Kała.

„Przez cały mecz przeważaliśmy i kontrolowaliśmy sytuacje na boisku. Wynik mówi sam za siebie” – powiedział Piotr Żak, zastępca trenera.

Sobota 21 kwietnia Puls Broszkowice – LKS Palczowice 7:1 (3:0)
Bramki: 1:0 P. Waliczek (15.), 2:0 P. Radzik (31.), 3:0 P. Waliczek (42.), 3:1 Czopek (51.), 4:1 Wanat (53.), 5:1 Kumor (57.), 6:1 Żak (65.), 7:1 Kała (88.)

Skład Pulsu Broszkowice: Ryszka – W. Radzik (65. Olkusznik), Żak, Kumor, Kumor, Chylaszek – Odrobina, Kubisty, Waliczek, Wanat – P. Radzik (60. Mazur), Kozak (70. Kała). Trener: Piotr Żak, pełniący rolę trenera.