Wysoka porażka juniorów młodszych Soły. Teraz mecz o wszystko

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   1 listopada 2017 23:20

Juniorzy młodsi Soły przegrali 2:8 z Sandecją Nowy Sącz. Teraz czeka ich kolejny bardzo ważny mecz. Rywalem podopiecznych Daniela Adamczyka będzie Karol Wadowice.

W pierwszej połowie nic nie zapowiadało wysokiej porażki. Gola dla Soły zdobył Gąsiorek. Przeciwnicy wyrównali, ale ta część gry zakończyła się remisem.

– W drugiej odsłonie w dziesięć minut straciliśmy trzy gole i skończyła się nasza gra. Później przeciwnik urządził sobie „strzelnicę” – powiedział Daniel Adamczyk, trener Soły Oświęcim.

W sobotę o godz. 10 na boisku Zaborzanki Zaborze Soła zagra z Karolem Wadowice. Rywal to outsider rozgrywek, który dotychczas zdobył jeden punkt. Jeśli biało – czerwoni wygrają, a punkty straci Progres Kraków lub Dunajec Nowy Sącz, to nasz klub się utrzyma.

– Szansa na utrzymanie jest. Zadanie nie jest jednak łatwe. Musimy wygrać, a to może ale nie musi nam zagwarantować utrzymanie.

Sobota 28 października Sandecja Nowy Sącz – Soła Oświęcim 8:2

Skład Soły Oświęcim: Przewoźnik, Marsowicz, Walus (68. Ciereszko), Nowak, Siwek, Warzecha (45. Dąba), Frączek, Formas (68. Ryszka), Gąsiorek, Bieniek, Rzegotka (41. Płonka). Trener: Daniel Adamczyk.