Wysokie zwycięstwo Zatorzanki

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 października 2017 21:46

Zatorzanka Zator wygrała 4:1 z Halniakiem Maków Podhalański.

Zatorzanka nie zdobywa w tym sezonie wielu punktów. Dlatego też każde kolejne są”na wagę złota”.

W 10. minucie Skrobacz wrzucił piłkę za obrońców, a Stefaniak wepchnął ją do siatki. W 18.minucie znów dobrze zagrał Stefaniak. Ottawa wyprzedził rywala i pokonał bramkarza.

Trzecią bramką gospodarze strzelili niedługo po wznowieniu gry w drugiej połowie. Autor pierwszej bramki i asystent drugiej wrzucił  futbolówkę w pole karne. Błąd przy interwencji popełnił bramkarz. Do piłki doszedł Celej i umieścił ją w siatce.  Gościom udało się strzelić jednego gola. Konkretnie w 75. minucie zrobił to Gruca. W 89. minucie Stanek poradził sobie z obrońcami i zagrał na drugie skrzydło do Żaka. Zawodnik Zatorzanki zachował się bardzo dobrze i ustalił wynik spotkania.

– Byliśmy bardziej zdeterminowani i zaangażowani niż rywal. Wygraliśmy zasłużenie – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

Sobota 21 października Zatorzanka Zator – Halniak Maków Podhalański 4:1 (3:1)
Bramki: 1:0 Stefaniak (10.), 2:0 Ottawa (18.), 3:0  Celej (46.), 3:1 Gruca (75.), 4:1 Żak (89.)

Skład Zatorzanki Zator: Flejtuch, Stybak, Skrobacz, Kukiełka, Mika, Wolanin, Wróbel (82. Czapiewski), Kwiatkowski (65. Żak), Celej, Stefaniak (90. Kozieł) , Ottawa (70. Michałek). Trener: Marcin Folga.