Korona wygrywała z LKS Głębowice 2:0, ale ostatecznie zremisowała

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 czerwca 2017 23:22

Korona Harmęże zremisowała z LKS Głębowice 2:2.

Obie bramki dla Korony strzelił Tyran. Przy pierwszej prostopadle zagrał mu Skiernik.

Pierwszą bramkę goście zdobyli tuż po przerwie. W 46. minucie jeden z zawodników tego klubu zagrał z prawego skrzydła do środka, a gola zdobył Chmura. Piłka po jego strzale wpadła tuż przy słupku. W 70. minucie wyrównał Wojtyła. W końcówce kibice obejrzeli jeszcze niewykorzystany przez Płonkę rzut karny.

– W pierwszej połowie mocno przeważaliśmy. Mogliśmy wygrywać nawet 3:0. Potem niestety przeciwnik zdominował wydarzenia na boisku – powiedział Sławomir Odrobiński, trener Korony Harmężę.

– Pierwsza połowa była wyrównana. W drugiej byliśmy lepsi od przeciwnika, ale raziliśmy nieskutecznością – powiedział Wojciech Jurkowski, trener LKS Głębowice.

Przypomnijmy, że po tym meczu klub z gminy Osiek opuścił jej trener. Teraz będzie pracował w Skawie Podolsze.

Sobota 17 czerwca Korona Harmęże – LKS Głębowice 2:2 (2:0)
Bramki: 1:0 Tyran, 2:0 Tyran, 2:1 Chmura (46.), 2:2 Wojtyła (70.) W 85. minucie Płonka (LKS Głębowice) nie wykorzystał rzutu karnego.

Korona Harmęże: Szyka, Zieliński, Zając, Karol Majewski, Skalny (65. Dudkiewicz), Krzysztof Majewski, Forma, Rochowiak, Tyran, Podbiał, Skiernik. Trener: Sławomir Odrobiński.

LKS Głębowice: Wandor, Szypuła, Domasik, Nowak, Leśniak, Głowacki, Płonka, Ćwiertnia, Wojtyła, Wysogląd (65. Brońka), Chmura. Trener: Wojciech Jurkowski.