Mecz trwał 45 minut

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   2 czerwca 2017 21:44

LKS Głębowice wygrał z LKS Palczowice 2:0. PPN Oświęcim zmienił jednak wynik na 3:0.
LKS Palczowice przyjechał do Głębowic w dziesięciu. Dwóch z zawodników klubu z gminy Zator to juniorzy, którzy w swojej podstawowej drużynie rozegrali 45 minut w sobotę rano. Nie mogli więc kontynuować gry w  zespole seniorów po przerwie. Działacze i trener gości zdecydowali, że nie wyjdą już na drugą połowę.

W pierwszej odsłonie gospodarze strzelili dwie bramki. Rzut rożny wykonywał Płonka. Zagrał po ziemi przed bramkę. Wytworzyło się spore zamieszanie podbramkowe. Dobrze odnalazł się w tej sytuacji Wysogląd, który z  dwóch metrów umieścił futbolówkę do pustej bramki. Później ten sam piłkarz podwyższył prowadzenie LKS Głębowice. Przeprowadził indywidualną akcję i uderzył celnie na bliższy słupek.

Działacze podokręgu oświęcimskiego nie mieli wyjścia, jak zweryfikować wynik na 3:0 dla gospodarzy.

Niedziela LKS Głębowice – LKS Palczowice 3:0 na boisku 2:0. Grano do 45. minuty.
Bramki: 1:0 Wysogląd (27.), 2:0 Wysogląd (30.)

LKS Głębowice: Wandor, Brońka, P. Szypuła, Domasik, M. Leśniak, Klimczyk, Ćwiertnia, Głowacki, W. Nowak, Płonka, Wysogląd. Trener: Wojciech Jurkowski.

LKS Palczowice: R. Zemła, Szczygieł, Nowotarski, Pająk, Para, A. Folga, P. Folga, Molenda (junior), Kowalczyk (junior), B. Zemła. Trener: Piotr Folga