Niwa skuteczniejsza od Tempa

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   4 maja 2017 22:26

Niwa Nowa Wieś wygrał 2:0 z Tempem Białka.

W tym meczu obie drużyny miały sporo sytuacji strzeleckich. W pierwszej połowie najlepszą miał Piskorek, który w 44. minucie nie wykorzystał rzutu karnego.

Na gole kibice czekali do 84. minuty. Wtedy to Klimczyński zagrał do Piskorka. Zawodnik Niwy uderzył z rogu pola karnego na dalszy słupek i pokonał bramkarza klubu z Białki. W doliczonym czasie gry golkiper obronił strzał z boku Deski. Uderzenie to skutecznie dobił Piskorek.

– To był otwarty mecz.  my i oni mieliśmy wiele sytuacji. My byliśmy skuteczniejsi – powiedział Kamil Żmuda, trener Niwy Nowa Wieś.

Środa 3 maja Niwa Nowa Wieś – Tempo Białka 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Piskorek (84.), 2:0 Piskorek (90+). W 44. minucie Piskorek (Niwa) nie wykorzystał rzutu karnego.

Niwa Nowa Wieś: Szczepańczyk, Zięba, Stawowczyk, Góral, Zwaryczuk, Flis (60. Deska), K. Żmuda, Bogdan (70. Merta), Klimczyński (90. Michałowski), A. Żmuda, Piskorek. Trener: Kamil Żmuda.

Tempo Białka: Białończyk, Kozieł, Mentel, Marek, Woźny, Balcer, Korba, Ficek (80. Urbański), Puzik, Murzyn (żółta, 75. Nowak), Szymoniak.