Zdecydowane zwycięstwo Niwy nad Kalwarianką

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   29 marca 2017 09:53

Niwa Nowa Wieś wygrała z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska 2:0.

W tym spotkaniu przeważali gospodarze. To oni częściej byli przy piłce i groźniej atakowali. W 36. minucie po podaniu z rzutu wolnego A. Żmudy, w polu karnym Piskorek ubiegł Napieralskiego i zdobył gola głową. W drugiej połowie długo utrzymywał się wynik 1:0. W 88. minucie Flis obsłużył dobrym podaniem Piskorka, a ten wymanewrował bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

– Byliśmy zespołem dużo lepszym. Mieliśmy sporo sytuacji podbramkowych. Nie wykorzystaliśmy kilku. W końcówce podkreśliliśmy naszą przewagę kolejnym golem – powiedział Kamil Żmuda, grający trener Niwy Nowa Wieś.

Sobota 25 marca Niwa Nowa Wieś – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Piskorek (36.), 2:0 Piskorek (88.)

Niwa Nowa Wieś: Szczepańczyk, Flis, Klimczyński (89. Zwaryczuk), Makowski, Merta, Piskorek, Stawowczyk, Tlałka, Zięba, A Żmuda, K. Żmuda. Trener: Kamil Żmuda.

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska: Napieralski, Bargieł, Dybek, Gałuszka, Gawron, Jagła, Kawecki (11. Chrapla), Pakosz, Popielarz, Ryszawy, Węgiel.