Kolejne ważne zwycięstwo Kadeta

Paweł Obstarczyk  |   Koszykówka  |   14 marca 2017 11:40

Kadet wygrał na wyjeździe w Gorlicach z miejscową drużyną 42:75.
Kadet walczy i mistrzostwo województwa. Ostatnie wyniki oświęcimskiego mogły napawać zawodników, trenera i kibiców optymizmem. Gospodarze w lidze również spisywali się nieźle.

Zawodnicy Gorlic pierwsze punkty zdobyli w 9. minucie. Wcześniej 19 zdobył Kadet.  Pierwszą kwartę wygrali goście 5:22. Wysokie prowadzenie dało możliwość trenerowi dania szansy zmiennikom. Ci łatwo dochodzili do pozycji rzutowych, ale nie zawsze byli skuteczni. Gra się wyrównała. Drugą odsłonę wygrali Kadeci 11:15.

W trzeciej kwarcie każdy z koszykarzy Kadeta otrzymał równą liczbę minut. W tej części gry przyjezdni powiększyli swoja przewagę o trzy punkty. Ostatnia odsłona to wysoka wygrana Kadeta 13:22. Ostatecznie zawodnicy oświęcimskiego klubu wygrali 42:75.