Młodzicy Kadeta wygrali z rówieśnikami z Gorlic

Paweł Obstarczyk  |   Koszykówka  |   27 stycznia 2017 01:40

Młodzicy Kadeta wygrali w Gorlicach z miejscową drużyną.
Pierwszą kwartę wygrali 12:16 goście. W drugiej odsłonie gra się wyrównała. W połowie meczu Kadet wygrywał trzema punktami.

W trzeciej części spotkania emocji nie brakowało. W jej końcówce celne rzuty za trzy pozwoliły gospodarzom na wyjście na prowadzenie. Początek czwartej odsłony należał do gorliczan. Później zespół z Oświęcimia zmienił taktykę i zaliczyli run 0:11. W końcówce zawodnicy obu ekip grali chaotycznie. 10 sekund przed końcem Kadet prowadził dwoma punktami. „Zimną krew” zachował jednak Damian Janas, który zablokował rywala. Ostatecznie mecz wygrał Kadet.

Skład Kadeta Oświęcim: Mikołaj Stawowczyk, Mateusz Habczyk, Damian Janas, Mateusz Szymeczko, Dawid Zdybel, Marcin Mikos, Karol Marszałek, Jakub Sieraczyński, Kacper Cienkosz, Piotr Karaś, Arkadiusz Heród, Kamil Góralczyk.