Planowe zwycięstwo Niwy

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   1 listopada 2016 20:05

Niwa Nowa Wieś wygrała z Górnikiem Libiąż 5:0.

W 13. minucie po wrzutce z rzutu rożnego A. Żmudy gola głową zdobył Piskorek. W 38. minucie A. Żmuda doszedł do prostopadłego podania Makowskiego i wygrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem Górnika. W 42. minucie Klimczyński z 30 metrów przelobował Smoka. W 44. minucie z lewego skrzydła w pole karne piłkę dośrodkował Zięba, a skutecznie głową na bramkę uderzył Piskorek.  W końcówce meczu piątego gola dla swojego zespołu zdobył grający trener Niwy – K. Żmuda. Zycięstwo gospodarzy mogło być jeszcze bardziej okazałe, ale nie wykorzystali oni wszystkich dogodnych okazji strzeleckich.

Sobota 29 października Niwa Niwa Wieś – Górnik Libiąż 5:0 (4:0)
Bramki: 1:0 Piskorek (13.), 2:0 A. Żmuda (38.), 3:0 Klimczyński (42.), 4:0 Piskorek (44.), 5:0 K. Żmuda (89.)

Niwa Nowa Wieś: Gacur, Zięba, Stawowczyk, Góral, Sordyl (46. Deska), Makowski, K. Żmuda, Klimczyński, Merta, A. Żmuda, Piskorek (70. Michałowski).

Górnik Libiąż: Smok (70. Dębski), Kułaga (78. Kania), Lewarczyk, Lickiewicz, Patyk (53. Domagała), Pawlak, Policht, Szczurek, Wilczak,  Wojtaczka, Żegleń.