Team Sport Hejnał bez problemu wygrywa w Przeciszowie

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   21 czerwca 2016 18:45

Team Sport Hejnał wygrał zasłużenie mecz wyjazdowy w Przeciszowie w ostatniej kolejce A klasy.

Przez większą część spotkania na boisku zdecydowanie przeważali goście. W 26. minucie sytuację jeden na jeden z bramkarzem miał Chrapkiewicz. Piłka po jego strzałe odbiła się od bramkarza i słupka. Strzał kolegi z zespołu skutecznie dobił Ryłko. W 31. minucie goście zagrali szybką akcję „z klepy”. Dobrym uderzeniem zakończył ją Chrapkiewicz.

W 45. minucie padł gol na 3:0. Team Sport Hejnał przeprowadził kontrę. W jej końcowej fazie Ryłko zagrał do Sobeckiego, a ten oddał precyzyjny strzał. W 71 minucie przyjezdni strzelili gola numer cztery w tym meczu. Chrapkiewicz odebrał futbolówkę przeciwnikom, wszedł z nią w pole karne a później umieścił w siatce bramki Przeciszovii.

– Rywal był lepszy, ale wynik nie odzwierciedla przebiegu gry – powiedział Sebastian Szewczyk, trener Przeciszovii Przeciszów.

– 0:4 to był najniższy wymiar kary dla naszych przeciwników. Zdominowaliśmy przeciwnnika – powiedział Jerzy Sordyl, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Sobota 18 czerwca Przeciszovia Przeciszów – Team Sport Hejnał Kęty 0:4 (0:3)
Bramki: 0:1 Ryłko (26.), 0:2 Chrapkiewicz (31.)., 0:3 Sobecki (45.), 0:4 Ryłko (71.)

Przeciszovia Przeciszów: Antecki, Hutny, Mycyk, Szafraniec, Matla, Michałek (75. Świerguła), Pawela, Dzidecki, Sanak (35. Lasek), Bartuś, Tobik. Trener: Sebastian Szewczyk.

Team Sport Hejnał Kęty: Radwan (71. Szymański), Lach, Januszyk, Flisek, Tomala, Oczkowski, Kliś, Kowalski, Sobecki (80 Kowala), Ryłko, Chrapkiewicz. Trener: Jerzy Sordyl.