LKS Rajsko nie miał problemów z pokonaniem rywala

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 czerwca 2016 15:07

LKS Rajsko wygrał z Strumieniem Polanka Wielka 6:1. Od początku do końca meczu stroną przeważającą byli gospodarze.

LKS Rajsko przewagę potwierdził strzelonym golem w 12. minucie. Janeczko otrzymał podanie od Bąka i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości. W 30. minucie zdaniem sędziego w polu karnym faulowany był grający trener klubu z Rajska. Skutecznym egzekutorem „jedenastki” był Hankus. W 35. minucie było 3:0. Janeczko doszedł do futbolówki dośrodkowanej przez Zimnala i uderzył celnie głowa. W pierwszej połowie bramkę zdobyli również goście. W 44. minucie rajd lewą flanką przeprowadził Wanat. Zawodnik Strumienia podał do Mariusza Gałgana. Trener a jednocześnie piłkarz zespołu z Polanki Wielkiej oddał skuteczny strzał z siedmiu metrów.

W drugiej połowie gospodarze powiększali prowadzenie. W 55. minucie Jasiński zdobył gola głową. W 75. minucie Bąk zakończył swoją indywidualną akcję precyzyjnym strzałem. W 83. minucie uderzeniem z szesnastu metrów wynik ustalił Scąber.

– Mecz był jednostronnym widowiskiem. Cały czas przeważaliśmy i kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku. Zawodnicy bardzo dobrze ze sobą współpracowali – powiedział Grzegorz Bąk, grający trener LKS Rajsko.

– Zagraliśmy słabo i daliśmy się zdominować. Stwarzaliśmy sobie niewiele sytuacji. Ogólnie nie byliśmy sobą. Obrona nie zagrała na oczekiwanym poziomie – powiedział Mariusz Gałgan, grający trener Strumienia Polanka Wielka.

Sobota 4 czerwca LKS Rajsko – Strumień Polanka Wielka 6:1 (3:1)
Bramki: 1:0 Janeczko (12.), 2:0 Hankus rzut karny (30.), 3:0 Janeczko (35.), 3:1 Mariusz Gałgan, 4:1 Jasiński (55.), 5:1 Bąk (75.), 6:1 Scąber (83.)

LKS Rajsko: Gielarowski, Ryś, Mędrysa, Skrzypek (55. Trawkowski), Zimnal (55. Fryś), Czarnik (50. Ząbek), Opala, Scąber, Hankus, Janeczko (46. Jasiński), Bąk. Trener: Grzegorz Bąk.

Strumień Polanka Wielka: Jarzyna – Kornaś, Drabczyk, Z. Wasztyl, Dębski – Wanat (55. Jurecki), Romanek, Tobiasz (68. T. Wasztyl), Łukaszczyk – Mariusz Gałgan (65. Kozub), Nowak. Trener: Mariusz Gałgan.