piątek, 18 maja 2012

RSS
    Naszym partnerem medialnym jest  
TWOJA STRONA:

WARSZAWA. Albert Bartosz Przyjacielem Rodziny 2010

Email Drukuj PDF
Share

O tym, że Albert Bartosz, prezes Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy jest przyjacielem rodziny, wiadomo od dawna. Teraz jednak ma na to oficjalne potwierdzenie Fundacji Razem Lepiej, która wspólnie z agencją Showdance Events z Warszawy przyznała mu tytuł Przyjaciel Rodziny 2010 w kategorii Ofiarodawca.

Ideą ogólnopolskiej akcji było wyróżnianie osób i instytucji, które niosą pomoc potrzebującym. Podczas niedzielnej gali doceniono zostały także wielodzietne rodziny oraz samotne matki i ojcowie, którzy mimo trudnej sytuacji, radzą sobie z problemami.

Prestiżowe wyróżnienia w warszawskim Opera Club wręczono w siedmiu kategoriach: wielodzietna rodzina, matka samotnie wychowująca dzieci, ojciec samotnie wychowujący dzieci, sponsor i ofiarodawca, osoba publiczna, fundacja-stowarzyszenie-instytucja, przekaz medialny i edukacyjny.

W kapitule konkursu zasiedli: Bogusław Chrabota, zastępca redaktora naczelnego pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat, Danuta Hübner, eurodeputowana, Anna Kornacka, była przewodnicząca Partii Kobiet, Andrzej Olechowski, polityk i ekonomista, Anna Popek, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, Andrzej Rosa, założyciel i dyrektor generalny Królewskiej Orkiestry Symfonicznej, Anna Samusionek, aktorka filmowa i teatralna, wiceprezes Fundacji Razem Lepiej, Magda Snarska, malarka, profesor nadzwyczajny Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, Marek Szambelan, prezes Fundacji Razem Lepiej.

W imieniu Alberta Bartosza wyróżnienie odebrał Bogusław Mackiewicz, oficer Rotary Dystrykt 2230.

Na zdjęciu: Albert Bartosz - Przyjaciel Rodziny 2010. Fot. Paweł Wodniak
Share

Komentarze  

 
#1 2011-05-16 14:57
Chylę czoła i GRATULUJĘ!!!!
Cytuj
 
 
#2 2011-05-16 15:00
Super!!
Cytuj
 
 
#3 2011-05-16 16:31
Słowa uznania i gratulacje dla całej rodziny Państwa Bartoszów.
Cytuj
 
 
#4 2011-05-16 19:09
haha pamiętam jak kafejke na dworcu prowadził, niezłe z niego ziółko było, a teraz Pan Albert taki aniołek
Cytuj
 
 
#5 2011-05-17 08:17
Tak, też pamiętam czasy kiedy miał kafejkę i wszystkie biedne dzieci z dworca siedziały tam za darmo...
Cytuj
 
 
#6 2011-05-17 11:15
Do Zaqwas !!! Ludzie się zmieniają a najważniejsze że Albert zmienił się na lepsze !!! I to jest najważniejsze !!!!! ALBERT ŻYCZĘ POWODZENIA I DALSZYCH SUKCESÓW W TYM CO ROBISZ !!!!!!!! POZDRAWIAM
Cytuj
 
 
#7 2011-05-17 11:21
koledzy z PO dają sobie nagrody.
Cytuj
 
 
#8 2011-05-17 11:38
Gratulacje! Bartosze - jestescie nasamowici, nieugieci i niezastapnieni! na kazdym kroku i w kazdej dziedzinie zycia! calusy!
Cytuj
 
 
#9 2011-05-17 15:04
Do jotkaela: zamiłowanie świń do gnoju wieczne jest. Ale czemu nie wrócisz do swego naturalnego środowiska tylko pchasz ryj do netu?
Cytuj
 
 
#10 2011-05-17 17:18
Albert-jesteś WIELKI. Czapką do ziemi ci się kłaniam. Po staropolsku.
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Za treść komentarzy wydawca nie ponosi odpowiedzialności.