Terminarz Polskiej Hokej Ligi

0 Marcin Cichowski  |   Hokej  |   15 lipca 2017

Znamy pełny terminarz Polskiej Hokej Ligi na nowy sezon. Pierwsza kolejka odbędzie się 10 września.

Biało-niebiescy w inauguracyjnej kolejce  pojadą do Jastrzębia-Zdroju zmierzyć się z szóstą drużyną poprzedniego sezonu JKH GKS. Pierwszy mecz w Oświęcimiu nasi hokeiści zagrają dopiero 15 września, a rywalem będzie TAURON GKS Katowice.

  1. Runda – sezon zasadniczy

10 września 2017 – Niedziela (1 kolejka)
1. COMARCH Cracovia – Pauza
2. GKS Tychy – SMS PZHL U20 Katowice
3. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
4. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
5. *PGE ORLIK Opole – TAURON KH GKS Katowice
6. JKH GKS Jastrzębie – KS UNIA Oświęcim
* Mecz przełożony na dzień 11 września 2017 r. – transmisja meczu w TVP SPORT (godz. 18.30)

11 września 2017 – Poniedziałek (1 kolejka)
5. *PGE ORLIK Opole – TAURON KH GKS Katowice
* Mecz przełożony z dnia 10 września 2017 r. – transmisja meczu w TVP SPORT (godz. 18.30)
Kontynentalnego.

13 września 2017 – Środa (2 kolejka)
7. KS UNIA Oświęcim – Pauza
8. TAURON KH GKS Katowice – JKH GKS Jastrzębie
9. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – PGE ORLIK Opole
10. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
11. SMS PZHL U20 Katowice – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
12. COMARCH Cracovia – GKS Tychy

15 września 2017 – Piątek (3 kolejka)
13. GKS Tychy – Pauza
14. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – COMARCH Cracovia
15. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – SMS PZHL U20 Katowice
16. PGE ORLIK Opole – MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
17. JKH GKS Jastrzębie – MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
18. KS UNIA Oświęcim – TAURON KH GKS Katowice

17 września 2017 – Niedziela (4 kolejka)
19. TAURON KH GKS Katowice – Pauza
20. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – KS UNIA Oświęcim
21. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – JKH GKS Jastrzębie
22. SMS PZHL U20 Katowice – PGE ORLIK Opole
23. COMARCH Cracovia – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
24. GKS Tychy – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

22 września 2017 – Piątek (5 kolejka)
25. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – Pauza
26. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – GKS Tychy
27. PGE ORLIK Opole – COMARCH Cracovia
28. JKH GKS Jastrzębie – SMS PZHL U20 Katowice
29. KS UNIA Oświęcim – MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
30. TAURON KH GKS Katowice – MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk

24 września 2017 – Niedziela (6 kolejka)
31. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – Pauza
32. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – TAURON KH GKS Katowice
33. SMS PZHL U20 Katowice – KS UNIA Oświęcim
34. COMARCH Cracovia – JKH GKS Jastrzębie
35. GKS Tychy – PGE ORLIK Opole
36. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

26 września 2017 – Wtorek (7 kolejka)
37. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – Pauza
38. PGE ORLIK Opole – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
39. JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy
40. KS UNIA Oświęcim – COMARCH Cracovia
41. TAURON KH GKS Katowice – SMS PZHL U20 Katowice
42. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – MUKS NAPRZÓD Janów Katowice

3 października 2017 – Wtorek (12 kolejka)
68. *SMS PZHL U20 Katowice – GKS Tychy
* Mecz przełożony z dnia 20 października 2017 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu
Kontynentalnego.

6 października 2017 – Piątek (8 kolejka)
43. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – Pauza
44. SMS PZHL U20 Katowice – MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
45. COMARCH Cracovia – TAURON KH GKS Katowice
46. GKS Tychy – KS UNIA Oświęcim
47. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – JKH GKS Jastrzębie
48. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – PGE ORLIK Opole

8 października 2017 – Niedziela (9 kolejka)
49. PGE ORLIK Opole – Pauza
50. JKH GKS Jastrzębie – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
51. KS UNIA Oświęcim – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
52. TAURON KH GKS Katowice – GKS Tychy
53. *MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – COMARCH Cracovia
54. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – SMS PZHL U20 Katowice
* Mecz przełożony na dzień 17 października 2017 r. – udział COMARCH Cracovii w Hokejowej
Lidze Mistrzów (mecz: IFH Helsinki – COMARCH Cracovia w dniu: 10 października 2017 r.)

13 października 2017 – Piątek (10 kolejka)
55. SMS PZHL U20 Katowice – Pauza
56. COMARCH Cracovia – MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
57. GKS Tychy – MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
58. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – TAURON KH GKS Katowice
59. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – KS UNIA Oświęcim
60. PGE ORLIK Opole – JKH GKS Jastrzębie

15 października 2017 – Niedziela (11 kolejka)
61. JKH GKS Jastrzębie – Pauza
62. KS UNIA Oświęcim – PGE ORLIK Opole
63. TAURON KH GKS Katowice – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
64. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
65. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – GKS Tychy
66. SMS PZHL U20 Katowice – COMARCH Cracovia

17 października 2017 – Wtorek (9 kolejka)
53. *MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – COMARCH Cracovia
* Mecz przełożony z dnia 8 października 2017 r. – udział COMARCH Cracovii w Hokejowej
Lidze Mistrzów (mecz: IFH Helsinki – COMARCH Cracovia w dniu: 10 października 2017 r.)

  1. Runda – sezon zasadniczy

20 października 2017 – Piątek (12 kolejka)
67. COMARCH Cracovia – Pauza
68. *SMS PZHL U20 Katowice – GKS Tychy
69. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
70. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
71. TAURON KH GKS Katowice – PGE ORLIK Opole
72. KS UNIA Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie
* Mecz przełożony na dzień 3 października 2017 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu
Kontynentalnego.

22 października 2017 – Niedziela (13 kolejka)
73. KS UNIA Oświęcim – Pauza
74. JKH GKS Jastrzębie – TAURON KH GKS Katowice
75. PGE ORLIK Opole – MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
76. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
77. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – SMS PZHL U20 Katowice
78. *GKS Tychy – COMARCH Cracovia
* Mecz przełożony na dzień 25 października 2017 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu
Kontynentalnego.

25 października 2017 – Środa (13 kolejka)
78. * GKS Tychy – COMARCH Cracovia
* Mecz przełożony z dnia 22 października 2017 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu
Kontynentalnego.

27 października 2017 – Piątek (14 kolejka)
79. GKS Tychy – Pauza
80. COMARCH Cracovia – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
81. SMS PZHL U20 Katowice – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
82. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – PGE ORLIK Opole
83. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – JKH GKS Jastrzębie
84. TAURON KH GKS Katowice – KS UNIA Oświęcim

29 października 2017 – Niedziela (15 kolejka)
85. TAURON KH GKS Katowice – Pauza
86. KS UNIA Oświęcim – MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
87. JKH GKS Jastrzębie – MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
88. PGE ORLIK Opole – SMS PZHL U20 Katowice
89. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – COMARCH Cracovia
90. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – GKS Tychy

31 października 2017 – Wtorek (16 kolejka)
91. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – Pauza
92. GKS Tychy – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
93. COMARCH Cracovia – PGE ORLIK Opole
94. SMS PZHL U20 Katowice – JKH GKS Jastrzębie
95. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – KS UNIA Oświęcim
96. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – TAURON KH GKS Katowice

3 listopada 2017 – Piątek (17 kolejka)
97. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – Pauza
98. TAURON KH GKS Katowice – MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
99. KS UNIA Oświęcim – SMS PZHL U20 Katowice
100. JKH GKS Jastrzębie – COMARCH Cracovia
101. PGE ORLIK Opole – GKS Tychy
102. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

5 listopada 2017 – Niedziela (18 kolejka)
103. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – Pauza
104. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – PGE ORLIK Opole
105. GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie
106. COMARCH Cracovia – KS UNIA Oświęcim
107. SMS PZHL U20 Katowice – TAURON KH GKS Katowice
108. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk

17 listopada 2017 – Piątek (19 kolejka)
109. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – Pauza
110. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – SMS PZHL U20 Katowice
111. TAURON KH GKS Katowice – COMARCH Cracovia
112. *KS UNIA Oświęcim – GKS Tychy
113. JKH GKS Jastrzębie – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
114. PGE ORLIK Opole – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
* Mecz przełożony na dzień 22 listopada 2017 r. – w przypadku udziału GKS Tychy w III rundzie
Pucharu Kontynentalnego.

19 listopada 2017 – Niedziela (20 kolejka)
115. PGE ORLIK Opole – Pauza
116. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie
117. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – KS UNIA Oświęcim
118. *GKS Tychy – TAURON KH GKS Katowice
119. COMARCH Cracovia – MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
120. SMS PZHL U20 Katowice – MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
* Mecz przełożony na dzień 28 listopada 2017 r. – w przypadku udziału GKS Tychy w III rundzie
Pucharu Kontynentalnego.

22 listopada 2017 – Środa (19 kolejka)
112. *KS UNIA Oświęcim – GKS Tychy
* Mecz przełożony z dnia 17 listopada 2017 r. – w przypadku udziału GKS Tychy w III rundzie
Pucharu Kontynentalnego.

24 listopada 2017 – Piątek (21 kolejka)
121. SMS PZHL U20 Katowice – Pauza
122. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – COMARCH Cracovia
123. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – GKS Tychy
124. TAURON KH GKS Katowice – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
125. KS UNIA Oświęcim – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
126. JKH GKS Jastrzębie – PGE ORLIK Opole

26 listopada 2017 – Niedziela (22 kolejka)
127. JKH GKS Jastrzębie – Pauza
128. PGE ORLIK Opole – KS UNIA Oświęcim
129. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – TAURON KH GKS Katowice
130. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
131. GKS Tychy – MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
132. COMARCH Cracovia – SMS PZHL U20 Katowice

28 listopada 2017 – Wtorek (20 kolejka)
118. *GKS Tychy – TAURON KH GKS Katowice
* Mecz przełożony z dnia 19 listopada 2017 r. – w przypadku udziału GKS Tychy w III rundzie
Pucharu Kontynentalnego.

  1. Runda – sezon zasadniczy

1 grudnia 2017 – Piątek (23 kolejka)
133. COMARCH Cracovia – MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
134. GKS Tychy – MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
135. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – TAURON KH GKS Katowice
136. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – KS UNIA Oświęcim
137. PGE ORLIK Opole – JKH GKS Jastrzębie

3 grudnia 2017 – Niedziela (24 kolejka)
138. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – JKH GKS Jastrzębie
139. KS UNIA Oświęcim – PGE ORLIK Opole
140. TAURON KH GKS Katowice – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
141. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
142. COMARCH Cracovia – GKS Tychy

5 grudnia 2017 – Wtorek (25 kolejka)
143. GKS Tychy – MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
144. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – COMARCH Cracovia
145. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
146. PGE ORLIK Opole – TAURON KH GKS Katowice
147. JKH GKS Jastrzębie – KS UNIA Oświęcim

19 grudnia 2017 – Wtorek (26 kolejka)
148. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – KS UNIA Oświęcim
149. TAURON KH GKS Katowice – JKH GKS Jastrzębie
150. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – PGE ORLIK Opole
151. COMARCH Cracovia – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
152. GKS Tychy – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

22 grudnia 2017 – Piątek (27 kolejka)
153. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
154. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – GKS Tychy
155. PGE ORLIK Opole – COMARCH Cracovia
156. JKH GKS Jastrzębie – MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
157. KS UNIA Oświęcim – TAURON KH GKS Katowice

5 stycznia 2018 – Piątek (28 kolejka)
158. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – TAURON KH GKS Katowice
159. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – KS UNIA Oświęcim
160. COMARCH Cracovia – JKH GKS Jastrzębie
161. GKS Tychy – PGE ORLIK Opole
162. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

7 stycznia 2018 – Niedziela (29 kolejka)
163. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
164. PGE ORLIK Opole – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
165. JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy
166. KS UNIA Oświęcim – COMARCH Cracovia
167. TAURON KH GKS Katowice – MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk

12 stycznia 2018 – Piątek (30 kolejka)
168. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
169. COMARCH Cracovia – TAURON KH GKS Katowice
170. *GKS Tychy – KS UNIA Oświęcim
171. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – JKH GKS Jastrzębie
172. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – PGE ORLIK Opole
* Mecz przełożony na dzień 17 stycznia 2018 r. – w przypadku udziału GKS Tychy w IV rundzie
Pucharu Kontynentalnego.

14 stycznia 2018 – Niedziela (31 kolejka)
173. PGE ORLIK Opole – MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
174. JKH GKS Jastrzębie – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
175. KS UNIA Oświęcim – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
176. *TAURON KH GKS Katowice – GKS Tychy
177. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – COMARCH Cracovia
* Mecz przełożony na dzień 23 stycznia 2018 r. – w przypadku udziału GKS Tychy w IV rundzie
Pucharu Kontynentalnego.

17 stycznia 2018 – Środa (30 kolejka)
170. *GKS Tychy – KS UNIA Oświęcim
* Mecz przełożony z dnia 12 stycznia 2018 r. – w przypadku udziału GKS Tychy w IV rundzie
Pucharu Kontynentalnego.

  1. Runda – sezon zasadniczy

19 stycznia 2018 – Piątek (32 kolejka)
178. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – COMARCH Cracovia
179. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – GKS Tychy
180. TAURON KH GKS Katowice – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
181. KS UNIA Oświęcim – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
182. JKH GKS Jastrzębie – PGE ORLIK Opole

21 stycznia 2018 – Niedziela (33 kolejka)
183. JKH GKS Jastrzębie – MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
184. PGE ORLIK Opole – KS UNIA Oświęcim
185. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – TAURON KH GKS Katowice
186. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
187. GKS Tychy – COMARCH Cracovia

23 stycznia 2018 – Wtorek (30 kolejka)
176. * TAURON KH GKS Katowice – GKS Tychy
* Mecz przełożony z dnia 14 stycznia 2018 r. – w przypadku udziału GKS Tychy w IV rundzie
Pucharu Kontynentalnego.

26 stycznia 2018 – Piątek (34 kolejka)
188. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – GKS Tychy
189. COMARCH Cracovia – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
190. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
191. TAURON KH GKS Katowice – PGE ORLIK Opole
192. KS UNIA Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie

28 stycznia 2018 – Niedziela (35 kolejka)
193. KS UNIA Oświęcim – MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
194. JKH GKS Jastrzębie – TAURON KH GKS Katowice
195. PGE ORLIK Opole – MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
196. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – COMARCH Cracovia
197. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – GKS Tychy

30 stycznia 2018 – Wtorek (36 kolejka)
198. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
199. GKS Tychy – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
200. COMARCH Cracovia – PGE ORLIK Opole
201. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – JKH GKS Jastrzębie
202. TAURON KH GKS Katowice – KS UNIA Oświęcim

2 lutego 2018 – Piątek (37 kolejka)
203. TAURON KH GKS Katowice – MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
204. KS UNIA Oświęcim – MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk
205. JKH GKS Jastrzębie – COMARCH Cracovia
206. PGE ORLIK Opole – GKS Tychy
207. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

4 lutego 2018 – Niedziela (38 kolejka)
208. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
209. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – PGE ORLIK Opole
210. GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie
211. COMARCH Cracovia – KS UNIA Oświęcim
212. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – TAURON KH GKS Katowice

9 lutego 2018 – Piątek (39 kolejka)
213. MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk – MUKS NAPRZÓD Janów Katowice
214. TAURON KH GKS Katowice – COMARCH Cracovia
215. KS UNIA Oświęcim – GKS Tychy
216. JKH GKS Jastrzębie – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
217. PGE ORLIK Opole – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

11 lutego 2018 – Niedziela (40 kolejka)
218. MUKS NAPRZÓD Janów Katowice – PGE ORLIK Opole
219. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie
220. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – KS UNIA Oświęcim
221. GKS Tychy – TAURON KH GKS Katowice
222. COMARCH Cracovia – MH AUTOMATYKA 2014 Gdańsk

Faza finałowa
Terminy PRE PLAY OFF Luty 2018

Runda Pre eliminacyjna (7 – 10, 8 – 9)
18 lutego 2018 (Niedziela) – Oświęcim (gospodarz: 7, 8)
20 lutego 2018 (Wtorek) – wyjazd (gospodarz: 9, 10)
22 lutego 2018 (Czwartek) – Oświęcim (gospodarz: 7, 8)

-Zwycięzcy PRE PLAY OFF (gra do dwóch zwycięstw), grają w fazie finałowej
PLAY OFF,
– Przegrani w PRE PLAY OFF, grają do czterech zwycięstw – o utrzymanie
w PHL,

Faza finałowa
Terminy PLAY OFF Luty/Marzec/Kwiecień 2018

I Runda (Ćwierćfinał: 1 – 8, 2 – 7, 3 – 6, 4 – 5)

– 24 lutego 2018 (Sobota) – Oświęcim (gospodarz: 1, 2, 3, 4)
– 25 lutego 2018 (Niedziela) – Oświęcim (gospodarz: 1, 2, 3, 4)
– 28 lutego 2018 (Środa) – wyjazd (gospodarz: 5, 6, 7, 8)
– 1 marca 2018 (Czwartek) – wyjazd (gospodarz: 5, 6, 7, 8)
– 4 marca 2018 (Niedziela) – Oświęcim (gospodarz: 1, 2, 3, 4)
– 6 marca 2018 (Wtorek) – wyjazd (gospodarz: 5, 6, 7, 8)
– 8 marca 2018 (Czwartek) – Oświęcim (gospodarz: 1, 2, 3, 4)

II Runda (Półfinał: 1 – najniższy w tabeli, 2 – wyższy w tabeli)

1 – najniższy w tabeli
– 10 marca 2018 (Sobota) – Oświęcim (gospodarz: wyższy w tabeli)
– 11 marca 2018 (Niedziela) – Oświęcim (gospodarz: wyższy w tabeli)
– 14 marca 2018 (Środa) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
– 15 marca 2018 (Czwartek) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
– 18 marca 2018 (Niedziela) – Oświęcim (gospodarz: wyższy w tabeli)
– 20 marca 2018 (Wtorek) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
– 22 marca 2018 (Czwartek) – Oświęcim (gospodarz: wyższy w tabeli)

2 – najniższy w tabeli
– 11 marca 2018 (Niedziela) – Oświęcim (gospodarz: wyższy w tabeli)
– 12 marca 2018 (Poniedziałek) – Oświęcim (gospodarz: wyższy w tabeli)
– 15 marca 2018 (Czwartek) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
– 16 marca 2018 (Piątek) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
– 19 marca 2018 (Poniedziałek) – Oświęcim (gospodarz: wyższy w tabeli)
– 21 marca 2018 (Środa) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
– 23 marca 2018 (Piątek) – Oświęcim (gospodarz: wyższy w tabeli)

III Runda (Finał: zwycięscy półfinałów)
– 25 marca 2018 (Niedziela) – Oświęcim (gospodarz: wyższy w tabeli)
– 26 marca 2018 (Poniedziałek) – Oświęcim (gospodarz: wyższy w tabeli)
– 29 marca 2018 (Czwartek) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
– 31 marca 2018 (Sobota) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
– 2 kwietnia 2018 (Poniedziałek) – Oświęcim (gospodarz: wyższy w tabeli)
– 4 kwietnia 2018 (Środa) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
– 6 kwietnia 2017 (Piątek) – Oświęcim (gospodarz: wyższy w tabeli)

III Runda (Brązowy medal: przegrani w półfinałach)
– 25 marca 2018 (Niedziela) – Oświęcim (gospodarz: wyższy w tabeli)
– 27 marca 2018 (Wtorek) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
– 29 marca 2018 (Czwartek) – Oświęcim (gospodarz: wyższy w tabeli)

Faza meczów o utrzymanie się w PHL
Terminy PLAY OUT Marzec 2018

– Uczestniczą zespoły, które przegrały rywalizację w PRE PLAY OFF,
– Grają do czterech zwycięstw w terminach:

– 3 marca 2018 (Sobota) – Oświęcim (gospodarz: zespół wyższy w tabeli po sezonie zasadniczym)
– 4 marca 2018 (Niedziela) – Oświęcim (gospodarz: zespół wyższy w tabeli po sezonie zasadniczym)
– 10 marca 2018 (Sobota) – wyjazd (gospodarz: zespół niższy w tabeli po sezonie zasadniczym)
– 11 marca 2018 (Niedziela) – wyjazd (gospodarz: zespół niższy w tabeli po sezonie zasadniczym)
– 16 marca 2018 (Piątek) – Oświęcim (gospodarz: zespół wyższy w tabeli po sezonie zasadniczym)
– 18 marca 2018 (Niedziela) – wyjazd (gospodarz: zespół niższy w tabeli po sezonie zasadniczym)
– 20 marca 2018 (Wtorek) – Oświęcim (gospodarz: zespół wyższy w tabeli po sezonie zasadniczym)

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. .
.
Archiwa