Zdobądź voucher z okazji 10-lecia Kocierz Hotel & SPA

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   10 października 2017

Kocierz Hotel & SPA ma już 10 lat. Z tej okazji gwiazdy z pierwszych strona gazet odwiedziły hotel oddając się wspaniałemu relaksowi. Teraz nasi czytelnicy mogą skorzystać zdobywając voucher do SPA o wartości 150 złotych.

Świeżo odnowione SPA Kocierz hucznie obchodziło swoje urodziny razem z Grażyną Wolszczak, Pauliną Holtz, Karoliną Pilarczyk, Anną Powierzą i Rafałem Maserakiem. Więcej o urodzinach piszemy w tekście 10. urodziny SPA w Hotel Kocierz.

 

 

By wziąć udział w konkursie i losowaniu vouchera do SPA o wartości 150 złotych należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– sformułowanie w temacie wiadomości Kocierz Hotel & SPA,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z hotelem Kocierz Hotel & SPA mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 29 października.

Przeczytaj również:

10. urodziny SPA w Hotel Kocierz

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. .
.
Archiwa