Wygraj bilety na mecz Polska – Włochy

0 Materiał zlecony  |   Fakty,Konkursy  |   5 marca 2018

We wtorek 6 marca na hali lodowej w Oświęcimiu odbędzie się kolejny mecz Comarchem Cracovią o wejście do półfinału. Dla naszych czytelników mamy podwójny bilet na mecz Polska – Włochy w ramach Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie dywizji 1A 2018.

Mecz Polska – Włochy rozpocznie się 22 kwietnia o godz. 19.30 w Budapeszcie. Rywalami kadry Teda Nolana będą kolejno: Włosi, Słoweńcy, Brytyjczycy, Węgrzy i Kazachowie.

Co należy zrobić?

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego zaproszenia na mecz należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:

– zdjęcie z meczu Unia – Comarch z 6 marca,
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– sformułowanie w temacie wiadomości Mecz Polska – Włochy,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z Unią Oświęcim mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursów” (TUTAJ). Na zgłoszenia czekamy do piątku 9 marca. Sponsorem nagrody jest Oświęcimski Sport S.A.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa