Koncert Wiedeński – zaproszenia

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   10 lutego 2018

W niedzielę 11 marca o godzinie 17 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się „Koncert Wiedeński”. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na to niezwykłe widowisko.

 

Więcej o koncercie:

Koncert Wiedeński w OCK

 

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego zaproszenia należy napisać recenzję naszego konkursowego profilu na Facebooku Konkursy FO, a także na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:

konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– sformułowanie w temacie wiadomości OCK,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z OCK mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do piątku 9 lutego.

___________________

Zwycięzcą w konkursie jest Ewa Płonka. Aby odebrać nagrodę należy w kasie OCK okazać dowód osobisty. Bilety będą czekać dwa tygodnie przed koncertem. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub kontakt telefoniczny pod numer 609 106 703. Gratulujemy i życzymy wspaniałeś zabawy.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa