Wygraj wejściówkę Tauron Life Festival Oświęcim

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Konkursy  |   18 czerwca 2017

Bilety na Tauron Life Festival Oświęcim 2017 nadal są do kupienia. Teraz można zdobyć je także za darmo. Wyślij zgłoszenie i wygraj wejściówki na koncerty Lao Che, BeMY, Mesajah czy Shaggiego.

Dla naszych czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń na piątkowe koncerty, wkrótce rozdamy też bilety na sobotnie imprezowanie. Portal Fakty Oświęcim są jedynym lokalnym patronem TLFO.

Tego dnia wystąpią:

16:30 – Kandinsky

17:25 – I Wear* Experiment

18:20 – Lao Che

19:25 – BeMy

20:30 – Maleo Reggae Rockers

21:35 – Mesajah

22:45 – Shaggy

Tauron Life Festival Oświęcim odbędzie się już 21-24 czerwca. Bilety i karnety są nadal w sprzedaży, do kupienia między innymi TUTAJ.

______________________________

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego zaproszenia na koncerty w piątek 23 czerwca należy być fanem naszego konkursowego profilu na fb Konkursy FO, a także na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– sformułowanie w temacie wiadomości TLFO – piątek,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z Tauron Life Festival Oświęcim mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursów” (TUTAJ). Na zgłoszenia czekamy do środy 21 czerwca do godziny 19.

Przeczytaj również:

Life Festival Oświęcim 2017 – Pobiegnij dla pokoju!

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa