Randka Marzeń z FO

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Konkursy  |   4 stycznia 2017

Zbliżają się Walentynki, dlatego zapraszamy do zabawy Randka Marzeń z FO, w której do wygrania jest kolacja w restauracji La Rossa o wartości 150 złotych.

 

Kolacja odbędzie się w oświęcimskiej restauracji La Rossa, która niedawno przeszła wyjątkową metamorfozę, pojawiła się też długo wyczekiwana sala kryształowa. Zapraszamy do odwiedzin restauracji na Facebooku.

Co trzeba zrobić?

By wziąć udział w zabawie należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– Wasze ulubione, wspólne zdjęcie,
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– sformułowanie w temacie wiadomości Randka Marzeń z FO,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w zabawie Randka Marzeń z FO mojego imienia i nazwiska, a także publikacji zdjęcia na Facebooku (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursów” (TUTAJ). Na zgłoszenia czekamy do wtorku 31 stycznia. Wszystkie przesłane do nas zdjęcia zostaną opublikowane w specjalnym albumie na Facebooku na początku lutego.

Kto wygra?

Głosowanie odbędzie się na Facebooku. Wygra Ten, kogo zdjęcie otrzyma najwięcej lajków w dniach 1-13 lutego.

♥♥♥ ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAKOCHANYCH ♥♥♥

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa