Piotr Pietia Sikora zaprasza na mecz MOWP – HRAP

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   22 października 2017

Piotr Pietia Sikora z Krzywej Alternatywy zaprasza na mecz MOWP – HRAP. My również zachęcamy do udziału w Wielkim Charytatywnym Meczu Hokejowym 4 listopada o godzinie 16.30.

Piotr Pietia Sikora

Piotr „Pietia” Sikora jest społecznikiem, muzykiem, a także autorem tekstów i członkiem zespołu Krzywa Alternatywa. Wraz z żoną Małgorzatą bierze udział w wielu akcjach charytatywnych. Pietia z Fundacją Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy współpracuje od początku jej istnienia, wraz z Krzywą bardzo chętnie występowali bezpłatnie, by pomagać innym.

Krzywa Alternatywa

Zespół Krzywa Alternatywa istnieje prawie 30 lat. Zadebiutowali w 1987 roku zdobywając laur przeglądu zespołów rockowych Podbeskidzia „Rockosz”. To alternatywa z domieszką rocka, reggae, ska, punku, a nawet jazzu. W 2012 roku wydali swoją debiutancką płytę To ja człowiek z 10 autorskimi kawałkami. Szczególne miejsce w ich twórczości zajmuje Oświęcim, który aktywnie promują. W 2012 roku otrzymali tytuł Ambasadora Kultury Miasta Oświęcim.

Nagrody dla KA

KA może pochwalić się udziałem w wielu przeglądach muzycznych, w tym drugim miejscem na przeglądzie zespołów rockowych w Wadowicach i drugim miejscem na pszczyńskim Żubrowisku. W 2011 roku grupa wystąpiła na Life Oświęcim Festiwal, a w dwa lata później na B Festival-Rock Reggae Alternative przed takimi zespołami jak Farben Lehre, Luxtorpeda, Strachy na Lachy czy Vavamuffin.

Zapraszamy do udziału w ankiecie FO:

Będziesz 4 listopada na hokejowym meczu charytatywnym MOWP z HRAP?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Mecz 4 listopada

Czwarty raz gwiazdy polskiej estrady zagrają z przyjaciółmi Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy, wśród nich przedstawiciel FO – Jola Wodniak. W poprzednich edycjach wśród gwiazd mogliśmy zobaczyć między innymi Marcina Mroczka, Mariusza Kałamagę, Adama Grzankę, Darka Maciborka, Romana Polko, Piotra Kupichę, Tomasza Olbratowskiego, Agnieszkę Dyk, Rafała Bryndala czy Roberta Korólczyka. Start meczu o godzinie 17. Więcej o meczu w artykule IV Wielki Charytatywny Mecz Hokejowy.

Mateusz Miłoń

„Tym razem wspólnie pomożemy 6-letniemu Mateuszkowi Miłoniowi z Oświęcimia, który choruje na autyzm, jest alergikiem i wymaga podawania niezbędnych leków” – informuje Monika Bartosz, prezes Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy. „Mateusz nie mówi, sygnalizuje za pomocą gestów. Dzięki długotrwałej terapii ma szanse na w miarę normalne funkcjonowanie w przyszłości. Razem z nami możecie sprawić, że jego dzieciństwo będzie w miarę normalne i szczęśliwe.

Wielki Charytatywny Mecz Hokejowy 4 listopada

Posłuchajcie zaproszenia Pietii, my już zarezerwowaliśmy termin, a Wy? Wkrótce kolejne zapowiedzi tego wielkiego, hokejowego wydarzenia w Oświęcimiu.

>> WIĘCEJ ZAPROSZEŃ <<

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa