Dzisiaj IV Wielki Charytatywny Mecz Hokejowy

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   4 listopada 2017 06:31

To już tradycja. W listopadzie mieszkańcy powiatu oświęcimskiego zapełnią po brzegi halę lodową w Oświęcimiu, by podczas IV Wielkiego Charytatywnego Meczu Hokejowego pośmiać się, wzruszyć, a przede wszystkim pomóc dziecku.

Tu już dzisiaj

Czwarty raz gwiazdy polskiej estrady zagrają z przyjaciółmi Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy, wśród nich przedstawiciel FO – Jola Wodniak. W poprzednich edycjach wśród gwiazd mogliśmy zobaczyć między innymi Marcina Mroczka, Mariusza Kałamagę, Adama Grzankę, Darka Maciborka, Romana Polko, Piotra Kupichę, Tomasza Olbratowskiego, Agnieszkę Dyk, Rafała Bryndala czy Roberta Korólczyka.

>>Sprawdź filmowe zapowiedzi<<

Start meczu o godzinie 16.30

Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich. Fot. archiwum drużyny

Mateusz Miłoń
W listopadzie podczas IV Wielkiego Charytatywnego Meczu Hokejowego będzie można się pośmiać, wzruszyć, a przede wszystkim pomóc dziecku.

Mateusz Miłoń. Fot. zbiory prywatne

„Tym razem wspólnie pomożemy 6-letniemu Mateuszkowi Miłoniowi z Oświęcimia, który choruje na autyzm, jest alergikiem i wymaga podawania niezbędnych leków” – informuje Monika Bartosz, prezes Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy. – „Miłosz nie mówi, sygnalizuje za pomocą gestów. Dzięki długotrwałej terapii ma szanse na w miarę normalne funkcjonowanie w przyszłości. Razem z nami możecie sprawić, że jego dzieciństwo będzie w miarę normalne i szczęśliwe.

Pomoc ma moc

Tego dnia w ramach akcji „Pomoc ma moc” przed lodowiskiem w godzinach 12-17 oprócz niezwykłego meczu będzie można oddać krew.

Wstęp  na mecz jest za wolne datki. Na Facebooku można śledzić wydarzenie, gdzie MOWP będzie publikować między innymi nazwiska artystów, których będzie można spotkać na meczu.

Zapraszamy do udziału w ankiecie FO:

Będziesz 4 listopada na hokejowym meczu charytatywnym MOWP z HRAP?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Tak z niecierpliwością na mecz w ubiegłym roku czekała drużyna MOWP:

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .