Panie przodują w stłuczkach. Pięć kolizji w cztery godziny

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   17 maja 2017

Cztery kolizje w Oświęcimiu i jedna w Zatorze wydarzyły się dzisiaj w ciągu zaledwie czterech godzin. Jedną z siedmiu uczestniczek była kursantka, zdająca egzamin na prawo jazdy.

Na skrzyżowaniu ulic Wróblewskiego i Mieszka I kobieta z Oświęcimia jadąca volkswagenem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, potrąciła rowerzystkę z Zaborza. Poszkodowana doznała jedynie drobnych stłuczeń.

Kolejna kierująca vw, tym razem zaborzanka, cofając w Rynku Głównym uderzyła w bmw, za kierownicą którego siedział mieszkaniec Chełmka.

Na ulicy Konarskiego doszło do małego karambolu. Chełmkowianka najechała hondą na tył suzuki, prowadzonego przez kobietę z Tychów, a ta siłą uderzenia wjechała w tył toyoty. Japońskim samochodem jechała kursantka wraz z egzaminatorem, która zdawała akurat egzamin na prawo jazdy.

Na stacji benzynowej przy ulicy Legionów kierowca ciężarowego dafa, który przyjechał do Oświęcimia aż spod Łodzi, najechał na toyotę, prowadzona przez mężczyznę z Przybradza.

To były oświęcimskie kolizje. Natomiast negatywną bohaterką zatorskiej, znów była kobieta. Na skrzyżowaniu ulic Oświęcimskiej i Kolejowej wyjeżdżała chevroletem z drogi podporządkowanej na główną i wymusiła pierwszeństwo przejazdu na hyundaiu. Sprawczyni jest z gminy Zator, a poszkodowany z Tczewa.

Sprawczynie czterech i sprawca jednej kolizji otrzymali mandaty i punkty karne.

 

Oświęcim, kolizja, Zator, zderzenie, kobieta, karambol

Zniszczony wskutek kolizji rower. Rowerzystce nic wiele się nie stało. Fot. Policja

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa