Mariusz Siudek zaprasza na mecz MOWP – HRAP

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   16 października 2017

Mariusz Siudek, pochodzący z Oświęcimia łyżwiarz figurowy, wielokrotny mistrz Polski zaprasza na IV Wielki Charytatywny Mecz Hokejowy.

Mecz 4 listopada

Czwarty raz gwiazdy polskiej estrady zagrają z przyjaciółmi Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy, wśród nich przedstawiciel FO – Jola Wodniak. W poprzednich edycjach wśród gwiazd mogliśmy zobaczyć między innymi Marcina Mroczka, Mariusza Kałamagę, Adama Grzankę, Darka Maciborka, Romana Polko, Piotra Kupichę, Tomasza Olbratowskiego, Agnieszkę Dyk, Rafała Bryndala czy Roberta Korólczyka. Start meczu o godzinie 17. Więcej o meczu w artykule IV Wielki Charytatywny Mecz Hokejowy.

Zapraszamy do udziału w ankiecie FO:

Będziesz 4 listopada na hokejowym meczu charytatywnym MOWP z HRAP?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

Mariusz Siudek

Mariusz występował od 1989 z różnymi partnerkami. Od 1992 zdobywał regularnie tytuł mistrza Polski w parze z Beatą Szymłowską, Beatą Zielińską, Martą Głuchowską i Dorotą Zagórską. To właśnie z tą ostatnią odnosił największe sukcesy.

W parze z Dorotą Zagórską zdobyli brązowy medal na mistrzostwach świata w 1999. Ponadto na mistrzostwach Europy zdobyli dwa srebrne oraz dwa brązowe medale. Trzykrotnie wystąpili na zimowych igrzyskach olimpijskich. W Nagano 1998 zajęli 10. miejsce, w Salt Lake City 2002 – 7. miejsce, a w Turynie 2006 – 9. miejsce. Siudek był też chorążym polskiej reprezentacji olimpijskiej w 2002.

Od kwietnia 2007 razem z Dorotą rozpoczęli pracę trenerską w Toruniu w klubie MKS AXEL. Od samego początku ich podopieczni odnoszą sukcesy na krajowych lodowiskach.

Mateusz Miłoń

„Tym razem wspólnie pomożemy 6-letniemu Mateuszkowi Miłoniowi z Oświęcimia, który choruje na autyzm, jest alergikiem i wymaga podawania niezbędnych leków” – informuje Monika Bartosz, prezes Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy. – „Mateusz nie mówi, sygnalizuje za pomocą gestów. Dzięki długotrwałej terapii ma szanse na w miarę normalne funkcjonowanie w przyszłości. Razem z nami możecie sprawić, że jego dzieciństwo będzie w miarę normalne i szczęśliwe.

Wielki Charytatywny Mecz Hokejowy 4 listopada

Posłuchajcie zaproszenia Mariusza, który czwarty raz zasili grupę przyjaciół MOWP. Jak twierdzi Witek Kuboszek Mariusz tak układa grafik w Toruniu, żeby wraz z drużyną bezinteresownie pomagać podopiecznym fundacji MOWP. Wkrótce kolejne zapowiedzi tego wielkiego, hokejowego wydarzenia w Oświęcimiu.

 

 >> WIĘCEJ ZAPROSZEŃ <<

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa