Poślij zdjęcie z przyjaciółką i zgarnij zaproszenia na Dzień Kobiet

0 Materiał zlecony  |   Fakty,Konkursy,Kultura i rozrywka  |   25 lutego 2017

Restauracja A’la Carte w Oświęcimiu zaprasza na wielkie szaleństwo z okazji Dnia Kobiet. W sobotę czwartego marca w o godzinie 20 rozpocznie się prawdziwa uczta dla ciała i ducha.

 

Impreza rozpocznie się od ciepłej kolacji. Potem na uczest­niczki czeka wiele konkursów i zabaw. Panie cały czas będą mogły kosz­tować przy­go­towanych smakołyków. Organizatorzy zapowiadają, że impreza potrwa do białego rana.

Wstęp kosz­tuje 90 złotych, rez­erwacji i kupna biletów można dokonać w restauracji A’la Carte w Oświęcimiu, przy ulicy Więźniów Oświęcimia 8 lub pod numerem telefonu 33 844 01 91.

Wśród chętnych kobiety rozlosujemy podwójne zaproszenie na tę imprezę.

Co trzeba zrobić?

By wziąć udział w zabawie należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– Wasze ulubione, wspólne zdjęcie z przyjaciółką,
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestniczki dodatkowo – imię i nazwisko przyjaciółki),
– sformułowanie w temacie wiadomości Dzień Kobiet,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w zabawie z A’la Carte mojego imienia i nazwiska, a także publikacji zdjęcia na Facebooku (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursów” (TUTAJ). Na zgłoszenia czekamy do czwartku 2 marca do godz. 20.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa