Bartek Demczuk i Robert Korólczyk zapraszają na mecz MOWP – HRAP

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   19 października 2017

Bartek Demczuk i Robert Korólczyk, dobrze wszystkim znani z Kabaretu Młodych Panów zapraszają na mecz MOWP – HRAP. Obejrzyjcie, dlaczego warto z nami być 4 listopada.

Mecz 4 listopada

Czwarty raz gwiazdy polskiej estrady zagrają z przyjaciółmi Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy, wśród nich przedstawiciel FO – Jola Wodniak. W poprzednich edycjach wśród gwiazd mogliśmy zobaczyć między innymi Marcina Mroczka, Mariusza Kałamagę, Adama Grzankę, Darka Maciborka, Romana Polko, Piotra Kupichę, Tomasza Olbratowskiego, Agnieszkę Dyk, Rafała Bryndala czy Roberta Korólczyka. Start meczu o godzinie 17. Więcej o meczu w artykule IV Wielki Charytatywny Mecz Hokejowy.

Zapraszamy do udziału w ankiecie FO:

Będziesz 4 listopada na hokejowym meczu charytatywnym MOWP z HRAP?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

O Bartoszu i Robercie na kmp.art.pl:

 

BARTEK Demczuk

Jest naszym kabaretowym pudelkiem, kozaczkiem, fejsikiem, hejterem. Jako jedyny z nas wie kto z kim, kto kogo, za ile i w co. Jest takim naszym omnibusem wiedzy niepotrzebnych. Jest trzykrotnym mistrzem świata w biegu przez plotki. Podobnie jak Obelix wpadł do kadzi z magicznym napojem, z tym że Obelix nie musiał już pić magicznego trunku, a Bartek musi. Bez piwa nie zaśnie.

ROBERT Korólczyk

Urodzony na Górnym Śląsku, ale mieszka na Dolnym, bo ma lęk wysokości. Nie lata samolotami, bo się po prostu boi. Potrafi śpiewać, ale nie wie kiedy, bo nie ma poczucia rytmu. Jak to mówią fachowcy: nie wie kiedy wejść, kobiety proszę uważać. Zna wiele języków, ale nikt oprócz niego ich nie używa. Bo to rzadkie języki. Podobnie jak Mateusz dużo czyta, tylko że Mateusz zepsuł sobie od tego oczy, a Robert wątrobę.

Mateusz Miłoń

„Tym razem wspólnie pomożemy 6-letniemu Mateuszkowi Miłoniowi z Oświęcimia, który choruje na autyzm, jest alergikiem i wymaga podawania niezbędnych leków” – informuje Monika Bartosz, prezes Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy. – „Mateusz nie mówi, sygnalizuje za pomocą gestów. Dzięki długotrwałej terapii ma szanse na w miarę normalne funkcjonowanie w przyszłości. Razem z nami możecie sprawić, że jego dzieciństwo będzie w miarę normalne i szczęśliwe.

Wielki Charytatywny Mecz Hokejowy 4 listopada

Posłuchajcie zaproszenia Bartka i Roberta z KMP. Wkrótce kolejne zapowiedzi tego wielkiego, hokejowego wydarzenia w Oświęcimiu.

 

>> WIĘCEJ ZAPROSZEŃ <<

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. .
.
Archiwa