• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Spartakiada w siódemce - FOTO

Reklama

W Szkole Podstawowej nr 7 w Oświęcimiu odbyła się spartakiada. We wspólnej zabawie wzięło udział prawie 200 uczniów.

Brali udział w konkurencjach sprawnościowych, obejrzeli w pokazie samochodów służbowych i sprzętu straży pożarnej i policji. Każdy z uczestników mógł też skorzystać z grilla i ciasta. Na zakończenie imprezy organizatorzy strażacy zorganizowali dzieciom prysznic prosto z wozu strażackiego.    width=  width=