Reklama
28 czerwca 2026, niedziela
Spartakiada w siódemce - FOTO
- Paweł Obstarczyk
- Inne dyscypliny
- 5 lipca 2021
- 16:26
Reklama
W Szkole Podstawowej nr 7 w Oświęcimiu odbyła się spartakiada. We wspólnej zabawie wzięło udział prawie 200 uczniów.
Brali udział w konkurencjach sprawnościowych, obejrzeli w pokazie samochodów służbowych i sprzętu straży pożarnej i policji. Każdy z uczestników mógł też skorzystać z grilla i ciasta. Na zakończenie imprezy organizatorzy strażacy zorganizowali dzieciom prysznic prosto z wozu strażackiego.
