Znamy zwycięzcę w konkursie z Farben Lehre

Materiał zlecony  |   Konkursy  |   15 listopada 2023 16:26

Legenda polskiego punk rocka – zespół Farben Lehre wystąpi na scenie w Grojcu. Dla czytelników eFO mamy podwójne zaproszenie na wydarzenie.

Bilety

Są do nabycia na stronie kupbilecik.pl

„To będzie prawdziwy muzyczny rollercoaster, którego nie zapomnisz przez długie lata. Nie możesz tego przegapić” – zachęcają organizatorzy.

Konkurs

By wziąć udział w konkursie i zdobycia podwójnego zaproszenia na koncert Farben Lehre należy przesłać na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać wiadomość zwierającą:

– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika zabawy,

– odpowiedź na pytanie: „dlaczego Tobie powinny przypaść blety?”

– sformułowanie w temacie wiadomości Farben Lehre,

– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przesłanych w zgłoszeniu konkursowym i podaniu do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w przypadku zwycięstwa w zabawie – w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Jury subiektywnie oceni treść zgłoszeń i wybierze najciekawsze

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do piątku 10 listopada Przypominamy, że nagrodzonych nie powiadamiamy o zwycięstwie zachęcając do zaglądania konkursowej zakładki:

#KonkursyFO

 

Zobacz również:

Farben Lehre, legenda polskiego punk rocka zawita do powiatu

 

 

AKTUALIZACJA

Bardzo dziękujemy za tak liczny udział w zabawie. Zdobywcą podwójnego zaproszenia jest Tomek Gacek. Gratulujemy i prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 609 106 703 – umówimy się na przekazanie biletów.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

.
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . .