Bilety na Stand Up rozlosowane

Materiał zlecony  |   Konkursy  |   30 czerwca 2018 13:03

Bartosz Zalewski i Damian Skóra rozpoczną stand-upową scenę w klubie Menago 2.0. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

 

Stand Up odbędzie się w niedzielę 1 lipca w klubie Menago 2.0. Więcej piszemy w artykule “Stand-up w Menago 2.0: Bartosz Zalewski i Damian Skóra”

Konkurs

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego zaproszenia do kina należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– nick podany przy logowaniu (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości Stand Up,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursów” (TUTAJ). Na zgłoszenia czekamy do czwartku 28 czerwca.

_______________

Wyniki

Podwójne zaproszenie wygrała osoba, podająca nick przy rejestracji Paaulaa90. Aby odebrać nagrodę należy w kasie menago 2.0 okazać dowód osobisty. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub pod numer telefonu 609 106 703.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa